Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátomat levertem honfoglal...

A barátomat levertem honfoglalóban és elsírta magát én pedig kicsúfoltam. Ez szemét dolog? én 26 ő 28.

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
26 eves vagy. Tudhatnad, hogy kicsufolni valakit nem szep dolog.
2016. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Alap. Én meg is vertem volna, hogy végképp megtanulja, hol a helye. Plusz amikor bőg, teló elő és helyből kép a Facebookra, instára, mindenhova. Szét kell zúzni a kis senkiháziakat, másból nem értenek. Alap!
2016. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pontosan mit mondtal neki?
2016. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Semmit, csak megvertem honfoglalóban és emiatt bőgött...
2016. máj. 24. 23:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Nos, ha valóban így történt, és az életkorok is stimmelnek, elég szemét dolgot műveltél. Én nagyon meggondolnám, hogy ezentúl kivel barátkoznék. Te nem?


Milyen neműek vagytok?

2016. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoroztad meg a korotokat kettővel? Mert kb. azon a szinten állhattok ez alapján.
2016. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem szoroztam meg és mind a ketten fiúk vagyunk, de a barátom az meleg...
2016. máj. 24. 23:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak gyerekes. Mindkettőtök viselkedése. Megbántad? Kérj bocsnátot, hátha működik!
2016. máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De most ha ennyit mondtál pl, hogy: "Nalátod! Nem is vagy akkora ász :D simán megvertelek!" vagy ilyesmit akkor ebben mi a rossz? Kis cukkolós szöveg, ő röhögv elküld a jó büdös p*cs*ába és aztán kimentek a konyhába kajálni.

Szerintem túlreagálta. Vagy mindketten bazinagy kockák vagytok és ő arra tette fel az életét hogy sosem verik meg...te meg...te meg....ÖSSZETÖRTED AZ ÁLMAIT :'((((

2016. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég 15 évesek nem csinálnak ilyet. A sírás nem hiszem, hogy csak a honfoglaló miatt volt, én nemrég egész nap izgultam, orvoshoz kellett mennem, plusz melóban minden pocsékul ment. Aztán otthon eltörtem egy poharat és 10 percig sírtam. Egyszerűen betelt a pohár nem bírtam tovább. Szóval annyira ne légy büszke magadra, kétlem, hogy csak a kikapás miatt borult ki.
2016. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!