Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nagyon durván intelligens...

Aki nagyon durván intelligens (150-től az iq-ja) annak milyen, hogy egy csomó "hülyével" van körülvéve?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 18:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon magányos. Nekem csak 112 az IQ-m, de olyan emberek között nőttem fel, akiknek 80-90 között mozgott... Soha nem tudtam beilleszkedni, nem voltak barátaim...
2018. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nem így működik.
2018. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Az igazan okos emberek, nem nezik le a masik embert.
2018. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
88%

Nem tartozom bele ebbe a 150 feletti IQ körbe (csak 110 :c), de engem pl lefárasztanak az olyanok, akiknek 2-3x el kell magyarázni valamit, vagy nem értik meg azt amit mondok egyáltalán, mert hiányos a tudásuk benne.


Nem olyan professzionális dologra kell gondolni, hogy pl tudják a relativitás elméletét, hanem hogy pl ki volt George Orwell, vagy Alfred Hitchcock.


Ha viszont olyan hülyékre gondolsz, mint akik a Mónika Show-ban játszák magukat, azokon eléggé jót szoktam mulatni. Tudom, saját proliságom, de ez van. :D

2018. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mert hülye vagyok
2018. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Olvasd el a Virágot Algernonnak-ot, az pont arról szól, hogy egy gyengeelméjű férfi hogyan válik először átlagos, aztán jóval átlag feletti intelligenciával rendelkező emberré.
2018. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

persze név nélküli hősnek tituláltok de az én iq-m 140 (mensa teszt) körüli..


ennek ellenére nem érzem okosabbnak magam csak az emberek ~20 százalékánál..


az emberi taplóság és egyéb módon más kárára élés irritál de abban az okosok is elég jól teljesítenek


különben meg gondolj bele, sosem tudod, hogy akivel beszélsz mennyire intelligens..illetve úgy mondom, hogy azért kell egyenlő emberként (és lehetőleg jól) kezelni mindenkit mert az esély ott van, hogy több nálad vmiben..


de ha meg kevesebb is, ő magához, a kiindulási pontjaihoz, körülményeihez képest lehet, hogy többre vitte mint én..így meg kell becsülnöm

2018. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, a kérdésedben mi alapján teszel egyenlőségjelet az IQ és az intelligencia közé. Az IQ a problémamegoldó képességen alapuló kompetenciát jelenti. Az intelligencia - mint egy jóval több szellemi képességet átfogó fogalom - ennél sokkal összetettebb.
2018. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Az utolsó válaszolóval egyetértek. Attól, mert valaki például matekzseni, vagy jól tud fogalmazni, vagy éppen egy virtuóz, még nem jelenti azt, hogy szívesen leállnál vele beszélgetni, mert lehet, hogy olyan bődületesen ostoba és/vagy rosszindulatú dolgokat mond, hogy a falat kaparod tőle.
2018. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Egy IQ teszt még nem sokat jelent magában.

Nekem 136 elvileg, gimnáziumban is nekem lett a legmagasabb eredmény egy osztályfőnöki órán csinált közös teszten, mégis én voltam az egyik legproblémásabb tanuló.

Figyelemzavaros vagyok többek között és csak azt tanultam, meg ami érdekelt. Még sorolhatnám, de gyakran inkább engem tartottak hülyének, furcsának.

2018. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!