Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az anyukám miért ilyen?

Az anyukám miért ilyen?

Figyelt kérdés
18 vagyok és anyukám azt mondja hogy az egyetemre is be fog kísérni és komolyan gondolja azt mondja hogy mindenki ott aberált hogy mondjam el neki hogy ez nem igaz ?

2018. jún. 29. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Anyukád félt téged és nem enged el. Nem engedi el a kezed és vigyázni akar rád. Egyetemre állítólag okos zsenik járnak tudtommal nincsenek aberált emberek mivel ki lehet szűrni hogy zsenik és okosok vannak. Én nem járok egyetemre de viszont tudom magam hogy milyen vagyok ilyenek. Mond meg anyudnak hogy köszi vigyázol rám de egyedül kell járnod be mindennap. A lényeget még hogy támogatni fogja a tanulásodat . Ennyi.kb 19F remélem segitettem neked 🙂
2018. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ragaszkodik hozzád, retteg, hogy egyedül marad. Saját magától soha nem fog elengedni, neked kell kiharcolnod a függetlenségedet.
2018. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lógtál már pl?

Vagy nem veszed elég komolyan az egyetemet, Ő pedig szeretné, hogy 100%ot megtegyen azért, hogy felnőtt korodban mindened meg lehessen és a családodnak is.

Szeret téged és aggódik. Jót akar. Hidd el ha tehetném Én is végig kísérném a kisfiam ameddig csak tehetem és megvédeném mindenkitől es mindentől de tudom, hogy nem tehetem akár mennyire szeretem mert akkor sose tanul meg semmit az életről en pedig nem vagyok halhatatlan.

De ülj le es mondd el neki h neked is ugyan olyan fontos az egyetem és h elvégezd, bízzon benned egy kicsit.

2018. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!