Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fogadják el ezt a...

Miért nem fogadják el ezt a magukat elfogadónak gondoló emberek?

Figyelt kérdés

A középiskola idei évében a jól is szobatársaktól és a többi barátomtól is azt hallgattam, hogy "Mond el nyugodtan, ha leszbikus vagy, vagy bármi egyéb, mi nem ítélünk el".

Én egyébként biszex vagyok, de nem beszéltem róla senkinek és gondolom sejtik. Csak nem értem, hogy miért nem lehet felfogni és elfogadni azt, hogy nem mondok ezzel kapcsolatban semmit, mert nem akarok.


Miért kell erőltetni? Egyáltalán hogy állítsam le? 16l


2018. jún. 30. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz szándékból mondták ezt, csak, hogy neked könnyebb legyen. Szerintem. De egyszerűen meg is mondhatnád, hogy nem szeretnél erről beszélni. Biztosan megértenék.
2018. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak a szokásos beetető szöveg, ami arra irányul, hogy meggyőződjenek róla kikhez vonzódsz, utána meg majd jól rád szállnak. Nem is értem minek erőltetik ezt, semmi közük hozzá.
2018. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!