Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ennyien...

Miért van az, hogy ennyien nem fogadják el a csendes embereket?

Figyelt kérdés

Nem általalánosítok, csak sok ember nem akarja elfogadni, hogy én csendesebb, visszahúzódóbb vagyok. Volt aki teljesen bunkó volt velem emiatt és hiába próbáltam neki elmagyarázni, hogy nekem nehezebben meg a megnyilás, meg amúgyis kérdések nélkül is meg lehet ismerni egymást, nem interjún vagyok könyörgöm.. Annyira rosszul esik, hogy soha senki nem akarja megvárni hogy megnyíljak. Csak nagyon sokat csalódtam már és sokan hazudtak nekem, ezért van az, hogy egy kicsit várok, hogy nagyjából lássam, hogy milyen emberrel van dolgom. Egy idő után kijön belőle, hogy idegesíti, hogy ilyen vagyok és ezekkel az emberekkel nem nagyon szívesen beszélgetek. Alapjáraton akik normálisak és nem zavarta őket, aranyosnak és kedvesnek találnak. De nagyon sok olyan emberrel is találkoztam, akik minden ok nélkül belém kötöttek, de meg tudom magam védeni, ezzel nincsen gond.

Sokszor az is idegesít, ha valaki egyfolytában beszél velem, mert azért szeretek egyedül is lenni, mert így jobban elvagyok. Ha pedig valami olyan dolgot csinálok, amit egyedül nem jó, akkot szívesen lógok az olyanokkal, akik elfogadnak.

Nem akarok hisztizni, csak mondom nagyon rossz érzés és nem tudom miért kell elítélni emiatt..


17/F


2016. szept. 13. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük! semmi baj nincs veled. Te ilyen vagy, más meg másmilyen. Akit ezt nem tudja elfogadni az általában ostoba. Ostoba embereknek meg ne akarj megfelelni. :) Koncentrálj azokra akik elfogadnak és szeretnek így is vagy éppen emiatt.
2016. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert buták. Nekemnis hányszor megjegyezték már! Egy ideig gyűlöltem magam emiatt, de rájöttem, hogy ők voltak a hü.lyék.

Ne foglalkozz velük, próbálj meg nem figyelni ezekre a megjegyzésekre.

2016. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!