Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértesz Sebestyén Balázs...

Egyetértesz Sebestyén Balázs véleményével hogy olyan a férfi amilyen autója van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Hogyan? Ezt fejtsd ki bővebben.
2018. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek abban, hogy minél fontosabb neki az autója márkája, minősége, annál fontosabbak neki a külső, anyagi értékek, tehát az autójukkal villogókról már tudhatjuk is, hogy felszínes, anyagias, magamutogató emberek. Szóval igen, igaza van!
2018. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, nekem pl nincs autom. Akkor en milyen vagyok? Attol meg letezem remelem.
2018. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Nemigazán, mármint van a poén hogy minél drágább/nagyobb autóval jár valaki annál kisebb a pénisze, de hogy még ez sem igaz (mindig).

Maximum csak az anyagi helyzetre adhat valamilyen rálátást de a tulajdonos személyiségéről szinte semmit nem lehet lekövetkeztetni egy autóról.

2018. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs autód, akkor autó nélküli férfi vagy! :D
2018. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet megállapítani ki milyen ember az autója alapján.


Vegyük az egyik munkatársam. Van vagy 3 autója, az egyik egy régebbi, elhasznált modell, a másik egy zsír új 10 milliós középkategóriás kombi. Plusz mellette van egy kisebb autójuk amit átlag ember is meg tud engedni magának.


Vagy vannak ismerőseim, nincs nagy autójuk, régebbi, használtan vett modellek, tipikus városi kisautók. Cserébe viszont van saját házuk, tartalék pénzük.


Vagy saját környékemen azt látom, hogy BMW-k, Mondeók,Superbek meg V10-es motorral szerelt Audik parkolnak szakadt panelházak előtt.

2018. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 2 van, mind a kettő német, dízel, kombi. Akkor milyen vagyok? Nagycsaládos?

Se gyerekem, se nőm nincs.

2018. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
És én mi vagyok? Motorom van. Ne Sebestyén Bazsi mondja már meg, hogy ki a férfi. F@(szo)m!
2018. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Sebestyén Balázs létével a médiában sem értek egyet,nem hogy azzal amit ott beböfög :D

Nyilván az a dolga hogy bedobjon valami irritáló hülyeséget ,amiből lehet témát fabrikálni és rágni mint a gumicsontot és vihogni mint egy retard.


Persze ha egy férfinak korlátlan pénze van akkor választhat akármilyen kocsit. Ott lehetségesnek tartom,hogy megmutatkozik a személyisége,mert nem mindegy hogy tudom is én ,egy Usa izomautót vesz, vagy egy Volvo Suv-ot, vagy egy japán szupersportkocsit esetleg egy Teslat, vagy egy Merci G amg-t, vagy egy telbekrómozott Lambót.Ebből le lehet vonni valami következtetést,de átlag emberek átlag fizetésből vett kocsijaiból semmit.

2018. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez hülyeség. 1x árultam házat, jött egy ember luxuskocsival. Na mondom itt csak felfelé lesz alku, le nem. Megegyeztünk, az adás-vételit náluk írtuk meg, hát gyerekek! Olyan lepusztult lakást rég nem láttam. Mondjuk azzal nem lehet villogni az utcán.
2018. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!