Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lett híres Istenes...

Hogyan lett híres Istenes Bence és Sebestyén Balázs?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék műsorvezető lenni. És ez nem csak egy hülye kis álmom ezt már elhatároztam. És nem tudom, hogy például Istenes Bence hogyan is lett híres milyen szakot végzett és hogyan is került be az rtl be.
2018. jún. 7. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Istenes Bence az apja miatt... Sebestyén Balázs meg a viva tv-nél kezdett ha jól tudom és onnan szépen ment a karrierje
2018. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Istenes egy majom. Sebestyénék legalább viccesek a Morning Showban.
2018. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Anno a Z+ hirdetett az indulása előtt fiataloknak műsorvezető-válogatást, Sebestyén arra ment el, majd túljutott a fordulókon, s műsorvezető is lett pár évre a zenecsatornán.
2018. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2018. jún. 8. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Istenes Bence is a Viván kezdte.
2018. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell lepontozni (első vagyok) Istenes Bence tényleg a műsorvezető apja miatt tudott könnyen elhelyezkedni
2018. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

akármennyire primitívek a maguk módján, ők még a vivánál tényleg "tettek is valamit" azért, hogy feljebb kerüljenek.


manapság már ne ők legyenek a példák, őket még kiválasztották valakik közül annó.


te ma jelentkezel, és ha van valami gázos sztorid magadról, már mehetsz is műsort vezetni...esetleg bedobnak egy körre az éjjel-nappal budapestbe vagy valami hasonló szintű baromságba...ott se színész egyik se, mégis úgy tartják őket...


annó ezeken röhögtek és nevezték senkiházinak, mikor a bp tv-n anettka hasonló "tehetséggel megáldott" embereket próbált tv-snek kinevelni...lexike meg hasonlók.

2018. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem is tudtam, hogy Istenes László, Istenes Bence apja. Jó tudni, de mintha a fiáról előbb hallottam volna.
2018. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!