Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt veszem észre, hogy hiába...

Azt veszem észre, hogy hiába vagyok kedves, mosolygós, nem kedvelnek az emberek. Mit lehet ez ellen tenni? 23/L

Figyelt kérdés
lány vagyok, főleg a nők nem kedvelnek, se az egyetemen, se a munkahelyemen. elég bunkók velem én meg nem értem miért amikor mindig kedves vagyok mindenkivel.. talán a külsőmnek van köze hozzá mert nem követem a divatot és a hajamban van pár színes csík
2018. júl. 1. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Különbözöl tőlük,más értékeket tartasz fontosnak,valószínúleg magasak az erkölcsi mércéid és ezzel nem tudnak azonosulni.
2018. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mivel sem a külsődet, sem a belsődet nem ismerjük, nem lehet választ adni a kérdésedre. Találgatni lehet, persze, de azt nincs kedvem.
2018. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem lehet, hogy amilyen az "adjon isten", olyan a fogadj isten? Az, hogy te mit gondolsz magadról az most itt nem játszik.
2018. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
A nők irigyek egymásra. Ha te szép vagy és kedves akkor konkurencia vagy számukra és ezért utálnak.
2018. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Vagy a női rivalizálás miatt (mert konkurenciát látnak benned) vagy a "magyar" természetük miatt. Sokan ha lenne rá lehetőségük, ott taposnák el a másikat, ahol tudnák.


Majd egyszer rájössz, hogy nem kell mindenkinek megfelelni, nem kell, hogy mindenki kedveljen minket.

2018. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én egyszer gyárban próbáltam beilleszkedbi 15 idősebb nő közé. Akármilyen kedves voltam, nem álltak szóba velem, mert kívülálló voltam, ők már 10+ éve ott dolgoztak, én meg egy csak egy kis szaros voltam. Utálták egymást is, engen is, úgy, hogy nem is ismertek. Amúgy abban a közösségben (végül azt vettem észre), nekik szimpatikusabb volt, ha nem mosolygott annyit feleslegesen az ember. Az ilyen műmosoly nem jött be, amit csak udvariaskodáshoz vetsz be. Meg sokszor inkább benyaltak az olyan embernek, aki mondjuk hidegebben viselkedett. Nem tudom mi ez, én még fiatal voltam, egy nagyon jó közösségből érkezten erre a helyre, ahol nem voltak ilyenek. Nem mondom, hogy ez feltétlen válasz a kérdésedre, de talán egy opció.
2018. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Ha valakit sehol senki nem kedvel, akkor valószínűleg nem mindenki mással van a gond.
2018. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Alapvetően csendes vagyok, de igyekszem kedves lenni.
2018. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes én szeretem a kedves embereket
2019. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!