Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 11 ezer forintos nadrág ciki?

A 11 ezer forintos nadrág ciki?

Figyelt kérdés

[link]


Ez komyan ciki?


Én még olcsóbb nadrágokat hordok, de ha valaki ilyen gazdagon ilyen "olcsó" gatyát vesz, az szerintem inkább menő...


Ti mit gondoltok?


2018. júl. 1. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mások zsebében turkálni, az a ciki. Akár gazdag, akár szegény valaki, engedjük már meg neki, hogy a saját pénzét maga ossza be, ne tegyük meg helyette. És nem, nem menő olcsó cuccot sem venni, mint ahogy nem is ciki.
2018. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Az nagyobb ciki, hogy rajta felejtette az árcédulát. A Bors mégis az árán kekeckedik? :))

11 ezer forintos farmer. Na és akkor mi van? A többiek se azért mutogattak neki, mert túl olcsó volt, hanem azért, mert ott himbálózott az árcédulája a gatyának. :D

2018. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A rajtahagyott cetli volt a gáz, nem az ára. De ha 300 font lett volna, akkor is ciki rajtahagyni.


Amúgy én elvből sajnálom a drága nadágra a pénzt, talán életemben nem hordtam 10ezernél drágább nadrágot és nem traumatizált :D

2018. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben ragaszkodtam a Mustang nadrágokhoz.

Kb. ugyanannyi idő alatt mentek tönkre, mint egy olcsóbb nadrág. Szóval sok értelme volt.


A borsonline meg egy pletykamagazin, azért kellenek az ilyen címek.

2018. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Az elfogadó nyugat ennyire elfogadó. Kiröhögik, hogy mennyire csóró az, akinek csak 11 ezer forintos nadrágja van. Büszkék lehetnek magukra. Undorítóak...
2018. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy nadrágot, bármilyet, hazaviszed, kimosod. Alap. Ilyenkor az árcédula leázik.
2018. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egész egy pr0livircsaft,mint a bors úgy ahogy van.

Mindenkinek a magánügye,hogy mikor mit vásárol és mennyiért.

Abból hogy rajtamaradt az a cetli,csak az alja bunkópr0li csinál világfelfújt ügyet,ha egyáltalán igaz az egész.

Az ilyen csöves hírlapok anyjukat meg......egy kétforintos hírért.

2018. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 11 ezer forintos nadrág nem es nem is ez volt a gond, hanem az élő adásban "lifegő" árcédula.
2018. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!