Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem ez a véleményem...

Csak nekem ez a véleményem ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy elég fura szituáció alakult ki, egyik családtagom olyan munkahelyen dolgozik ahol reggel 8-tól délután 4-ig van, 16:50 körül ér haza, így hétfő-péntek

Szóval nekem a munkába állás eleje óta ez fura hogy egy szabadnap sem jár hétközben, most még szombaton is megy egy fél napot.

nem akarok úgy tűnni mintha olyan lennék aki 'lusta' jól tudom hogy dolgozni muszáj mert ebből van pénz stb.

Ezt mégis furcsállom, épp ezért szeretném kivülállók véleményét kérni, hogy mit gondolnak erről?



2018. júl. 1. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi fura, a többség hétfőtől péntekig, 8-16-ig dolgozik.
2018. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ettől többet dolgozom hétfőtől péntekig, és szerintem ezzel sokan vagyunk így. Nem értem ebben mi a furcsa. Szabadságot meg ki tud venni, ha akar, mert az mindenki jár a törvény alapján, alap+ életkor (+ nőknél gyerekek) után számolva.
2018. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes; de most mit csináljak vele. Viszont ennek a jobb megítéléséhez szerintem optimális lenne még tudni a foglalkozását. pl ha orvos, buszvezető, vagy pl étteremben dolgozik, moziban, cukrászdában, vidámparkban, akkor szükséges lehet hétvégente is bejárnia. Vannak olyanok, amik hétvégén is mennek; sőt lehet, hogy pl pont valahová akkor jut a nagyobb forgalom; mert hétvégén az emberek pl jobban ráérnek étterembe, randizni menni
2018. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Vannak olyan melók
2018. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában napi 8 órát dolgoznak az emberek, nem olyan furcsa ez. Én reggel 6tól 14:30ig melózom + oda vissza az út másfél óra. Hétvége ugyan ez de akkor csak 12:50ig vagyunk. A délutánosok meg 16:00tól vannak éjfélig, ha túlóráznak akkor meg hajnali 2ig.
2018. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan fura ez. Mondjuk, ha hetköznap egyaltalán nincs szabadnap, akkor gondolom, a szombatra túlórát fizetnek.
2018. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te hol dolgozol, hogy ez neked fura, hogy vki általában hétfőtől péntekig dolgozik egyfolytában? A munkák többsége ilyen. Most, hogy néha esetleg be kell menni hétvégén... az nem normális, ha ez folyamatosan így van, sem nem törvényes, de ha néha van túlóra, az sztem tök normális, általános - persze ha nem utolsó utáni pillanatban szólnak és meg is fizetik.
2018. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!