Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek miért gondolják...

Egyesek miért gondolják hogyha leírom a negatív véleményem/kritikám egy eszmével kapcsolatban, akkor egyből uszítok és gyűlölködök?

Figyelt kérdés

Több helyen leírtam a negatív kritikám a liberalizmus/kommunizmus ellen.

Erre mindenki nekem ugrott...Hogy én lázítok, terelek, hazudozok, unalmas provokatív kérdéshalmazokat írok stb. stb.

Pedig nekem eszembe sem jutna bántani senkit sem aki liberális!

Nem akarok ártani senkinek sem, és nem akarok gyűlölködni irántuk!

Ők is ugyanolyan emberek mint bárki...

Inkább kitörném a kezem minthogy megverjek valakit csak, mert liberális.


"A gyűlölet olyan, mint a lappangó rákos megbetegedés, szétmarja a személyiséget, és eleszi az élethez szükséges egységet. A gyűlölet elpusztítja az ember érzékét az értékek iránt és az ítélőképességét. Arra készteti, hogy a gyönyörűt visszataszítónak lássa, a visszataszítót pedig gyönyörűnek, arra készteti, hogy összetévessze az igazat a hamissal, és a hamisat az igazzal."


"Sötétséget sötétséggel elűzni nem lehet, csak a fény teheti azt. A gyűlöletet nem űzi ki a gyűlölet, csak a szeretet teheti azt."


"Az embernek egy olyan módszerrel kell felülemelkednie minden emberi konfliktuson, amely elutasítja a bosszút, az agressziót és a megtorlást. Ennek a módszernek az alapja a szeretet."


"Nincs nagyobb erő a szeretetnél. Legyőzi a gyűlöletet, mint a fény az éjszakát." Martin Luther King


[link]



2015. aug. 16. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Leginkább azért, mert az a kritikád a liberalizmusról, hogy minden liberális végtelenül gonosz, elfogult, tahó, ostoba gyökér.
2015. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem is mind.

De sokan nem tudják mit is képviselnek...

2015. aug. 16. 12:51
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Mivel uszítasz, gyűlölködsz, lázítasz és terelsz. Most komolyan csapjam fel a szinonimaszótárat a kedvedért? Most is hazudsz.
2015. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább liberalizmust, mint diktatúrát kedveld!
2015. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

"én lázítok, terelek, hazudozok, unalmas provokatív kérdéshalmazokat írok"


Az a baj, hogy a te esetedben ez igaz, csak nem akarod elfogadni.

2015. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
42%
Az oldal felhasználóinak nagy része elvetemült liberális provokátor. Nem értem mit vársz, hogyha kritizálod őket.
2015. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Mert vannak akiknek ennél több érvet nem is tudnak előadni az ilyen kritikák ellen.
2015. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

"Egyesek miért gondolják hogyha leírom a negatív véleményem/kritikám egy eszmével kapcsolatban, akkor egyből uszítok és gyűlölködök?"


Mert koponyaszaggatóan hülyék.

2015. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó három nyilván nem tudja miről van szó.
2015. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

9. válaszoló!


Vasárnap délután van, a legtöbb idióta ilyenkor szabadul rá a GYIK politika kérdéseire, elég régi tendencia, nem kell csodálkozni rajta.

2015. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!