Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm és a párja...

A legjobb barátnőm és a párja szakítás szélén állnak. Szerintetek szabad beleszóljak és elmondjam a véleményem, hogy miért jutottak idáig, ki mit hibázik a kapcsolatban, vagy hagyjam rájuk?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretném, ha szakítanának, szerintem összeillenek és tudom, hogy szeretik egymást. De a barátnőm sokszor nagyon hülyén viselkedik, cirkuszol, megsértődik mindenen, nagyon negativ a hozzállása mindenhez, kritizál, morog mindennek, sokszor hülyeségeket beszél olyan dolgokról, amikhez nem ért, mindenhez hozzá kell szóljon, aztán ha mondják neki, hogy nincs igaza ki van akadva, hogy őt hülyének nézik.

Látom, hogy a pasi ebbe már bele van fásulva, fárasztja a dolog, nincs már kedve az egészhez. Szerintetek érdemes elmondjam a véleményem, illetve szabad-e egyáltalán így beleszólni más kapcsolatába, vagy hagyjam, hogy megoldják ők?

A lány már szeretne esküvőt, de a pasi még hallani se akar róla, szerintem főleg ez a viselkedés miatt.

Félek, hogy szakítás lesz a vége, mert a barátnőm egyáltalán nem látja be, hogy ő is hibázik, ő csak azt látja, hogy a pasija nem jár e kedvében, befásult, nincs kedve semmihez. Az az igazság, hogy engem is nagyon hamar le tud fárasztani a barátnőm, szeretem nagyon, de pár napnál többet nem bírok ki vele, teljesen leszívja az energiámat, elveszi a kedvem midnentől.

Nem hagy nyugdni, hogy lehet helyrehozhatnák a kapcsolatukat, ha felhívnám a figyelmét ezekre a dolgokra. De az is lehet, hogy megsértődik rám is, borzasztó sértődékeny. Már volt, hogy finoman próbáltam utalni rá, hogy nem kéne így viselkedjen, de akkor letámadott, hogy ő ilyen, így kell elfogadják. De félek, hogy így nem fogja elfoagni egy pasi se hosszútávra, főleg, hogy nem is egy világszépe(finoman szólva), szóval startból szóba se jön sok pasinál.


2013. júl. 1. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi közöd hozzá.
2013. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem,maradj ki ebből.Az ő dolguk,az ő kapcsolatuk.
2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg még egyszer finoman, vagy kevésbé finoman utalni a dologra, hogy muszáj lenne változtatnia. Még ha nem is konkrétan a kapcsolatukra mondod, hanem csak a ti barátságotokra, ha van egy kis esze, felfogja, hogy változnia kéne. Ha pedig a pasi kidobja, rád meg megsértődik, nem te leszel a hibás..
2013. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

❤️ IGEN MOND EL NEKIK !

❤️ ETTŐL CSAK OKOSABBAK LESZNEK !

❤️ NEM ELDÖNTÖD HELYETTÜK, hanem csak bemutatsz nekik egy NÉZŐPONTOT !

❤️ Nyugodtan - mond el nekik !

2022. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

✅ SEGÍTS NEKIK ! ooo

✅ HA KELL SZÓLJ BELE !

2022. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!