Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, hogy otthon szoktam inni...

Gáz, hogy otthon szoktam inni egyedül?

Figyelt kérdés

Általában 1 üveg bor, néha 2-3 sör, még ritkábban 1,5-2 üveg bor lemegy, bár akkor már berúgok, 1 litert már meg se érzek.


(Megjegyzem nem koccintóst, minőséget vagy középkategóriást iszok)


22F


2018. júl. 1. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú. És aggasztó.
2018. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy én is szoktam 18f
2018. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Csak az ökör iszik magában.
2018. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami biztos ért, ami miatt inkább EGYEDÜL iszol. A másik lényeges meg, hogy ISZOL.

Kocsmáros vagyok és az alkoholizmus ott kezdődik ha az embernek minden nap meg KELL innia valamit. Sokszor csak 1 sörrel kezdődik. Szerintem hagydd abba amig abba tudod. Nem veszed magadon észre, hogy az lettél hisz ez csak 1-2sör v egy kevés bor.

Nem akarlak bántani, ne érts félre! Csak inkább próbálj magadra erőltetni vmi mást. Fiatal vagy. Edz, sétálj, tudom hülyén hangzik de menj el könyvtárba v bármi más de ne igyál rendszeresen plane ne egyedül mert depresszióhoz vezet és pluszba nagyon nehéz letenni.

2018. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 he84 ***** válasza:
100%
Hát ez nem valami jó jel. Ha így haladsz, akkor alkoholista leszel. Remélhetőleg nem aksrsz az lenni. Ha nem, akkor még időben állj le és kösd le magad olyan dolgokkal, amik valóban érdekelnek!
2018. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nem hangzik túl jól és nem sok jót ígér a jövőt illetően.
2018. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Gáz. Mindegy, hogy, koccintós vagy nem. Napi szinten járok kocsmába és iszok is (sajna), itthon viszont szerintem egy sört nem ittam meg az idén. A tavaly névnapomra kapott bor is ott van. Én a társaság miatt iszok, meg azért kocsmázok, nem tartom magam alkoholistának. Ha otthon iszol egyedül az ital kedvéért akkor jó úton tartasz afelé.
2018. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is szoktam egy táncolós estét tartani magamnak. Amikor nincs itthon senki, akkor előkerül egy bor, talán megnézek egy filmet/meccset, közben meg táncolós videókat nézek, amiket film-meccs után próbálok elsajátítani 😃 kedvenc zenéimmel a háttérben. Egy kis saját bulika. Aztán amikor társasággal megyek buliba, akkor sokkal jobban tudom érezni magam, sokkal jobban megy a tánc.
2018. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, én is mindig itthon iszom, mivel nincsen kivel, még mindig jobb, mintha egyáltalán nem innék.
2018. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 he84 ***** válasza:
67%
Hát előttem válaszoló, ha szerinted nem gáz, akkor te már sajnos előrébb tartasz, talán már némiképp alkoholista vagy. Azzal is bőven utalsz rá, hogy jobb egyedül, mintha nem innál. Szomorú, na de te tudod, a te bajod lesz előbb-utóbb. Csak aztán ne vegyél rá másokat és ne bántsd részegen a körülötted levő embereket, ha netán néha mégse lennél egyedül részegen.
2018. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!