Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ezt "leküzdeni"?

Hogy lehet ezt "leküzdeni"?

Figyelt kérdés
Mikor olyan személlyel beszélek,vagy írok akit nem ismrek igazán és ők sem engem,akkor nem vagyok elég felszabadult és sokszor meg kell gondoljam mik hagyják el a szám vagy az ujjaim. Leginkább ez írásnál van,mert nem látom az arcát,nem ismerem a szokásait ugye és ez úgy zavaró. Meg én elég negatív és szarkasztikus személyiség vagyok ami meg is látszik és ha olyannal írok aki ugyanúgy nem ismer engem igazán akkor bunkónak tűnhetek és így gondolkozhatok,hogy mit írjak. Élőben egy arckifejezéssel,hangsúllyal tudatni lehet a másikkal hogy nem bunkó vagyok hanem ez a stílus hozzám nőtt és így nem veszik komolyan,de írásnál ezt nem lehet. A régi barátoknál teljesen magam tudok lenni..
2018. júl. 2. 14:32
 1/6 he84 ***** válasza:
Akkor akár írásban, akár élőben próbálj ne szarkasztikus lenni azokkal, akiket még nem ismersz, vagy kevésbé ismersz. Aztán ha sztarmazmus nélkül jól elvagy már egy ideje valakivel, akkor óvatosan kérdezd meg tőle, hogy ő vevő-e a szarkazmus humorodra. Ha nem, akkor ne legyél vele olyan. Ha pedig inkább olyaniokat keresel, akik vevők rá, akkor nagyjából ugyanez a folyamat, csak azzal a különbséggel, hogyha a kérdésed után valaki vevő rá, akkor azzal szarkasztikus leszel néha és szabadabban folytathatjátok tpvább.
2018. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Írásban mindenki félreért mindig. Hát ez van. Ezért inkább nem is beszélek emberekkel.
2018. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj,próbáltam elhagyni és kedves,jó fej lenni mint az átlag ember,ugye ahogy meglepődnek dolgokon,kerdezősködnek és úgy beszélnek általános dolgokról mintha olyan érdekesek lennének. Ez nagyon nem áll jól nekem es meg is látszik,hogy full eröltetett. Ezért is volt,hogy akivel ezen az oldalon hasonlóan próbáltam írni megunta 1 idő után,de aki meg rájött és elfogadta,hogy ilyen vagyok rendszeresen visszaír már 1 éve.

Most átmegyek messengerre,pár napja vett fel egy csöndes,érzékenyebb csajszi és vele se tudom egyelőre hogy írjak,mondjuk ő vele 1 éve személyesen is dumálgatok,ott még jó is és sokat mosolyog,de képernyő előtt megint más

2018. júl. 2. 15:00
 4/6 he84 ***** válasza:
Hmm, hát akkor kissé nehéz ügy. Akkor próbálj olyan embereket találni kifejezetten, akik veszik, bírják gond nélkül a szarkazmus stílusodat.
2018. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamilla a neved?
2018. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van egy általánosból való oszt.társ csaj,akit nem zavart és a végtelenségig dumált nekem bármiről,én pedig önmagam lehettem,ő volt a "hiperaktív" sokat beszélő,én pedig a visszafogott "bunkó" :D Kiegészítettük egymást,csak sajna egy ideje megszakadt a kapcsolat

Nem az van am,hogy minden 2.mondatom olyan,csak nem tudok úgy dumálni mint az átlag ember,ha persze komoly dolog van,akkor lehet bármit mondani,meghallgatom és segítek,de ha uncsi,általános a téma akkor inkább próbálom feldobni a stílusommal


Igen honnan tudtad? :O

2018. júl. 2. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!