Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a bizonytalanságo...

Hogyan lehet a bizonytalanságot leküzdeni?

Figyelt kérdés
Mindenben megerősítésre van szükségem, nem tudok dönteni két lehetőség között, hirtelen helyzetekben leblokkolok, stb
2018. ápr. 25. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem három módja van a döntésképesség birtoklásának.

1, Veled születik. (Jóesetben.)

2, Tréningen elsajátítani.(Sokan lenézik, de segít az embernek megtanulni kezelni a helyzetet.

3, Egy büdös nagy pofon az élettől, amelyik annyira fáj,hogy megváltozik a világnézeted.


Az elsőről már lemaradtál. A második tűnik a leghumánusabbnak. A harmadikat meg jobb,ha nem a bőrödön tapasztalod meg.

Jobb tanácsot nem tudok adni,én a belexarós 1-es tábort erősítem.

2018. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy esetben kell megerősítés, az a szociális kapcsolatok. Ha egy barátnő jelölttől nem kapom a megerősítést, akkor nagyon hamar ki tudok ábrándulni. Bár ez még a sima haveri kapcsolatokra is igaz. Ezt eddig le tudtam küzdeni...

Egyébként minden másfajta bizonytalanság idővel elkezdett elmúlni, mert kevés dolog van, ahol igazán érzem, hogy a döntésemnek hosszú távú jelentősége lenne.

2018. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát 1es, valahol nekem a 2es verzió kéne.. Csak az drága
2018. ápr. 25. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az oka sztd hogy idővel elmúlt a bizonytalanság?
2018. ápr. 25. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy minden mást, amit szeretnék, kitartással el tudok érni, vagy nem is izgat annyira. Viszont barátnő nem lehet akárki, és sok a negatív élmény, de már nagyon hiányzik valaki. És itt nem elég a kitartás, hanem teljes yoló van. Ezt egyelőre még nehezen viselem.
2018. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!