Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordul hogy...

MisterTT kérdése:

Veletek is előfordul hogy rossz szèriàban ragadtok?

Figyelt kérdés

Nemtudom csak velem törtènnek e ilyen dolgok vagy titeket is üldôz a pekh szèria??

Olyan mintha direkt cseszegetne az èlet.

Gondolok itt arra hogy rossz kedvem van fàradt vagyok cèltalan ,Nincs rosz munkàm nem keresek rosszul de a cèljaimhoz úgy èrzem nem kerülök közelebb. Közèpkorú vagyok de úgy èrzem mintha 100 èves lennèk.

Egy ócska tragaccsal jàrok asszonyomnàl lakok,nem izgatnak a hobbik nincsennek gyerekeim úgyèrzem elfelejtettek az emberek.

Biztos mindenki szemejön velem ott akar elmenni ahol èn tuti a boltba beàllnak elèm a nagy bevàsàrlókocsival de ha kimegyek a wcre ott sincs nyugtom mert körbetöröl takarító is.

Nemtudom ismeritek e a helyzetet.

De míg ezt leírtam a benzinkút kàvèzójàban addig is jött a csàvó ès körbetörölt a felmosòval Megbolondulok.!



2018. júl. 2. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy egyedül. Én ismerek hozzád hasonló siránkozó, mindenért a sorsot hibáztató embereket is.
2018. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pacsi tesó..


egy évig tudnám listázni,

de már csak nevetek rajta

2018. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cél kell, mert anélkül elsorvadsz lelkileg. Ha most nem is érzed úgy, hogy érdekelne valami sport, vagy munka utáni elfoglaltság, kicsit kényszerítsd rá magad. Biztos, hogy van, lesz olyan dolog, ami leköt és talán még örömet is okoz. Ezzel együtt jönni fognak azok az emberek is, akik elfelejtettek, vagy újak, mert lesz benned élet, és ez a kisugárzásidon érezhetővé válik. Apró céloktól haladj a nagyobbak felé.

A hozzáállásodon is tudatosan kell változtatni, mert jelenleg a rosszat (apróságok) előbb észleled, mint a jót. Vedd sorra, miért lehetsz például hálás (pl. van hol laknod, van munkád, pénzed, egészséged.

2018. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!