Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én volnék rossz helyen, vagy...

Én volnék rossz helyen, vagy máshol is előfordul ilyen egyetemen?

Figyelt kérdés

Egyik nap mikor bementem a terembe, még nem volt ott senki. Majd utánam érkezett egy hp, akiről tudom, hogy utál. Köszönt, én visszaköszöntem neki normális hangnemben, még azt se lehet mondani, hogy flegma lettem volna, mert tényleg normálisan visszaköszöntem. Aztán fogta, ledobta a cuccát az egyik ülőhelyre, hogy foglalja magának. Kiment a terem elé, és behallatszott, hogy rajtam röhög a barátnőjével. Jó hangosan mondta neki, hogy "visszaköszönt háhá" és ezen kezdtek el vinnyogni.

Kapaszkodjatok meg! EZ EGYETEMEN folyik. Méghozzá egy eléggè jó hírűben és népszerűben.

Régebben is bekerültek ilyen éretlen alakok egyetemre? Kis létszámú a szak. Megy itt minden.

Valaki, vélemény? Tanács, hogy mit lehet ilyen buta viselkedéssel kezdeni?

Ez csak egy apróság a mindennapokból.


2018. ápr. 5. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tojni. Alapjaiban vannak elrontva az ilyen emberek. Majd az élet megtanítja sok mindenre, ne te tanítsd, mert nem fog menni.
2018. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért feltételezed, hogy aki egyetemre jár, az értelmes? Anyu-apu pénzén csak az nem kerül be gyakorlatilag, aki nem akar. Munkahelyen ugyanúgy létezhet ez a színvonal. Le kell szarni.
2018. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán köszönjek még ezután?
2018. ápr. 5. 08:12
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Persze, köszönj. Rajtad le legyen fogás, te ne légy bunkó.


Már azért is gondolnám, hogy köszönj, mert láthatóan mélyen érintett a dolog, így ha nem köszönnél, és ez valamiféle lavinát indítana el (még köszönni se tud, tudod, vagy hasonló pletyka), még inkább megviselne.

2018. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Drazicc ***** válasza:
61%
Nem véletlenül Amerikában 21 éves kortól felnőtt valaki és nem 108 évestől, mivel még nagyon sokan éretlenek ilyenkor. Nekem is egyetemen úgy tűnt, hogy sokan még gyerekek. Bár kicsit irigylem a srácot, hogy egy visszaköszönéstől ilyen jó kedve lett, mostanában kevés okom volt nevetni...
2018. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Drazicc ***** válasza:
100%
utolsó 18 és nem 108 :)
2018. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csaj volt az illető.
2018. ápr. 5. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Én művészeti szakra jártam, ott rengeteg idióta, sérült ember volt. Királylány-méhkirálynő szindrómában szenvedő felnőtt nő, aki ki akart közösíteni és már első nap összeállt egy másik sznob leányzóval, amikor odamentem hozzájuk az első bulin és kedvesen megdicsértem az egyik haját, rám ordítottak "RÉSZEG VAGY, MIT AKARSZ ITT???", majd vad vihogás és szemforgatás.

Magát nagyon elvontnak tartó srác utánam hörgött a folyosón, aztán hangosan röhögni kezdett a barátnőjével.


És még mesélhetnék.

Én is azt hittem, hogy na majd gimnáziumban más lesz. Na majd egyetemen. Na majd munkahelyen. Áh, a tuskóság nem életkorfüggő, a kor csak egy állapot.

Én sajnos kedves voltam végig, csak párszor akadtam ki. Mondjuk a vége felé pont ezeket a lánykákat utálta meg a többség.


Kitartást kívánok neked. Miért utál szerinted?

2018. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Drazicc ***** válasza:
100%
Jól mondja az utolsó, úgy lehetne összefoglalni, hogy a kor nem számít, a felnőttség az a szellemileg magukra adó emberek privilégiuma amit sem pénzzel sem máshogy nem lehet megszerezni. Ez a viselkedés meg a saját sikerélményeinek és a fájdalmának az elnyomása úgy, hogy ha másnak fájdalmat okoz akkor pillanatnyilag jobban érzi magát.
2018. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mi baja velem. Csak tippelni tudok.
2018. ápr. 5. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!