Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rövidhajú lányok! Rátok is...

Rövidhajú lányok! Rátok is mondták már azt hogy fiú?

Figyelt kérdés
Szerintem azért látszik hogy mi vagyok...
2018. júl. 3. 15:51
 1/5 anonim válasza:
72%
Igen. Pedig az női anatómia meg arc szerkezet azért eléggé eltér a férfitől, mindegy milyen lányos vagy fiús valaki.
2018. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell a hülyékkel foglalkozni.

Akkor Osváth Andrea is fiú?


Az ostoba emberek nem tudják beemelni, ha nem mindenki egyforma. Nem kell velük foglalkozni.

2018. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Általános sulis koromban volt rövid hajam, azért növesztettem meg, mert folyamatosan azzal csúfoltak az osztálytársaim, hogy fiú vagyok, leszbikus vagyok, az utcán idegenek utánam ordibáltak, hogy "te fiú vagy, vagy lány?", a szüleim, nagyszüleim ismerősei fintorogtak, pofákat vágtak, bóknak álcázva baxogattak ("jól áll ez a haj, csak úgy nézel ki vele, mint egy fiú..."). Azóta egy centit sem vágattam a hajamból, pedig már 21 vagyok.
2018. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Hat amugy erdekes szitu, mert van akinek jol all es noies marad, de van akinek elonytelen es tenyleg fius lesz tole. Viszont vannak rohadekok akik csak cukkolasbol is fiamnak, havernak es hasonlo himekre hasznalt jelzokkel fognak illetni.


Nekem egyszer volt dolgom rovid haju csajjal. Elegge ittas volt mind a kettonk es amikor egy hosszabb levegovetelnyire megszakitottuk a nyelvparbajt raneztem es megijedtem, hogy bakker ez pali, de amikor rajottem, hogy sracoknak altalaban nincs ekkora szive es kijjebb tisztult a kep. Bar azota nem iszok.


Orulok, hogy ezt kiadtam magambol. Minden jot.

2018. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Rövid és rövid között is van különbség, szóval mit értesz alatta? Mint az említett O. Andrea vagy a totál tüsit? Utóbbi esetben meg azért nem épp lehetetlen, hogy az emberek bekeverik, plane távolabbról.
2018. júl. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!