Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Mi volt a legfájdalmas...

Lányok. Mi volt a legfájdalmasabb, amit a külsőtökre mondtak és mit tettetek olyankor? Sikerült túllenni rajta? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nekem: pl. antinő, bottal sem piszkálnám, haláli ronda..vagy utoljára: amikor beléptem egy helyre épp egy másik nő után, akit egy csomo férfi stírőlt, majd amikor én tűntem fel a bejáratnál elkezdtek röhögni és azt mondta az egyik h ez a reakció a legjobb "erre", mármint rám:( ...

Ezt az utolsót pl még nem dolgoztam fel:( ....Sajnos az egész fejformám elég béna es ezért kapom ezeket:(


2018. máj. 13. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Röhögtek, fintorogtak. Elkezdtek a testi hibáimmal élcelődni.

Egyetemen egy srác a szemembe mondta ha ketten lennénk a világon akkor sem nyúlna hozzám.

Volt aki bókolt, majd miután azt hitte nem hallom sértő szavakkal illetett, a haverjaival rajtam röhögtek. Utcán szóltak már be, hogy “te de ronda vagy úristen

2018. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Uh, ez mondjuk eleg kegyetlen, mert meg ha vkinek nem is tul elonyos a kulseje, akkor se jegyzem meg a fule hallatara.. :s

Nekem az exem mondta szakitaskor, hogy milyen ronda is vagyok, de ezt sertett duheben vagta hozzam csupan, mivel en mondtam, hogy legyen vege.

2018. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%
Egész kamaszkoromban azt hallgattam, hogy ronda vagyok, gebe, csóró ruhájú, ufófejű, lapos deszka, csontváz stb. Gyakran meg is dobáltak. Mivel nem voltam egyedül elég erős szembeszálni a nagyobbakkal, sztoikus nyugalommal tűrtem és megpróbáltam úgy tenni, mintha nem hallanám. Így felnőttkoromban nem kaptam semmiféle beszólást, max cigányoktól de azok kinek nem szólnak be.
2018. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorságot h elmondtátok. És ti már tul vagytok ezeken? :(
2018. máj. 13. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Toronyőr, lombrágó, godzilla, de csak nevettem rajta.
2018. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
A középiskolában patkány volt a becenevem a fogaim miatt. Megjegyzéseket tettek, hogy elöl deszka, hátul léc... ez sose zavart mert inkább előnynek élem meg, hogy kicsi a mellem. A magasságom miatt is kaptam pár beszólást (175 cm vagyok). Pár év múlva meg nem tudtam levakarni a pasikat...
2018. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a "kapafogú" és a "dagadt csaj". Sose bírtam feldolgozni.
2018. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általánosban ki voltam közösítve, nem emlékszem miket, de ott kaptam rendesen, aztán sokkal később az exem szakítás után sms-ben (bántóbban) megírta, hogy kicsik voltak a melleim, de ezen csak röhögni tudok 😂
2018. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En mar akkor se sertodtem meg, mikor exem mondta h ronda vagyok :D kozben eszembe jutott meg par, egy ismerosom mondta 1x h milyen nagy orrom van... meg jo, hogy az ove vagy 3x akkora volt minimum . Egyebkent kit erdekel, ki mit mond?...
2018. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Én ennek anno pont az ellentétét tapasztaltam. Én minden szerénység nélkül mondhatom, hogy nagyon jól nézek ki, ugye abból fakadóan én voltam a gimiben a k*va, összesugdostak mögöttem, hogy tuti cummantom a tanárok micsodáját (GYK kompatibilis szavak :) ), mert jók a jegyeim (az senkinek nem jutott eszébe, hogy neadjisten tanultam). Ebből pedig az egyik tanárnak lett is ügye, majdnem kirúgták, úgy kellett tisztázni, bizottság, meg minden. Aztán elkezdték terjeszteni rólam, hogy már 16 évesen nemi beteg vagyok annyian megraktak már, és ez odáig fajult, hogy rendesen orvost hívtak hozzám a suliba emiatt. Na az speciel nem esett túl jól.


Pedig igazából anno pl suliban sem a leghangosabb, sem a legfeltűnőbb nem én voltam, és mivel azért anno gimiben a top5 lányban kinézet alapján benne voltam, így azért a többiek rendesen csesztettek emiatt. Az egyik menőcsaj, aki szintén jól nézett ki, pl kipécézett, mondván le akarom nyúlni a pasiját (ami nem volt igaz).


Aztán újabb löket volt a történetben, hogy én ahogy 18 lettem megcsináltattam a melleimet (kérdés elkerülése végett, szülők azt mondták ha nagyon ezt akarom és a lóvé felét valahogy melóval összekaparom akkor ők állják a másik felét), na a többi menőcsaj, csak akkor kezdett bele a fúrásomba. Volt ebből fegyelmi tárgyalásom is, mert az egyiket arcul vágtam keményen, mert már elegem lett belőle.


Bár én igazából az orvosos esetet leszámítva nem foglalkoztam vele különösebben, meg én azért mindig kiálltam magamért. Nem volt emiatt kényelmetlenebb nekem, elkönyveltem, hogy jól van ezek bolondok, csak amikor már konkrétan alám tettek, akkor húztam fel a szemöldököm. De ezek csak középsuliban voltak, azóta ezek megszűntek. A régi szép gimis idők. Jaj :D


24/L

2018. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!