Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigány származású emberek...

Cigány származású emberek között ez hogy megy?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem rasszizmus alapú mielőtt valaki jelentené, pusztán kíváncsi vagyok!


Nekik az ízlésük kinézetben, ruházatban harsányabb, olaszosabb. Általában olyan párt is választanak maguknak, csak az tetszik nekik? Ugye sokan csillogó, glitteres ruhákat viselnek, arany vagy aranyozott kiegészítőkkel. Nagyon feltűnőek. Ettől függetlenül választhatnak párnak maguk mellé egy visszafogott ízlésvilágú párt vagy általában nem is tetszik nekik az olyan?


2018. júl. 3. 16:07
 1/7 A kérdező kommentje:
-párt +embert
2018. júl. 3. 16:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem két cigány kollégám is van, egyik sem talpig aranyban jár és a párjuk sem, tök normálisan öltöznek.
2018. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném, hogy egy párkapcsolat minősége azon múlik, hogy ki szereti az aranyat és ki nem. Mindenkinél egyéni a párválasztás is.
2018. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

3-asnak: A nagy frncokat rasszista a kérdés, mindenki látja, hogy öltözik a cigányság jelentős része.


A beás és oláh cigány kultúra része a kihívóan szép öltözködés, és az arany ékszerek, amik a család vagyonát jelentették még a vándor időkben. Egy szép ruházat, sok ékszer, prémium autó a gazdagságot jelképezi náluk.


A romungrok, az elmagyarosodott cigányok már nem tartják ezeket a szokásokat.


Ugyanúgy választanak ma már párt maguknak, mint más nemzetiségűek, legalább is mifelénk. Van vegyes házasság is. A leányszöktetés, meg a 14 éves menyasszonyok világa már lejárt.

2018. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a válaszod, érdekes dolgokat írsz. Azt megkérdezhetem tőled, hogy akiknél vegyes házasság van, ott elfogadja a család, környezet a más származásút?
2018. júl. 3. 18:44
 6/7 A kérdező kommentje:

Mármint itt arra gondolok, hogy a magyar, ill. Más származásút általában befogadják-e?


#2 valószínű akkor ők "elmagyarosodott" cigányok lehetnek?

2018. júl. 3. 18:49
 7/7 anonim válasza:
Én cigány vagyok, de kifejezetten utálok feltűnősködni, nem szeretem a rikító színeket, a csillogó köveket a ruhákon stb., mert nem az én stílusom. Szerintem itt is embere válogatja.
2018. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!