Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kreol de nem roma származású...

Kreol de nem roma származású emberek hogyan reagáljátok le azt, ha valaki lecigányoz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmondom, hogy téved. Ha megszólalok, nagyon-nagyon hamar nyilvánvalóvá szokott válni az, hogy nem vagyok roma.

Ez egyébként csak távolról nézve és rossz fényviszonyok között fordulhat elő, ugyanis az öltözködésem, az egész megjelenésem sem romás. Nagyon nem.

2013. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ázsiai vagyok, amikor kicsi voltam és még nem volt mindennapos az ázsiaiak látványa rendszeresen cigányoztak, főleg a velem egykorú gyerekek az óvodában, nekik aki nem magyar az cigány volt. Alsós ovisként még nem is igazán értettem a dolgot, utána viszont rossz volt mert nem voltak barátaim, 1-2 cigánylány volt hajlandó barátkozni velem, nekik nem cigány, de nem is magyar "valami" voltam.

Iskolában már leginkább "csak" kínaiztak, azt se szeretem, a mai napig sok embernek kínai vagyok. A sárga cigány jelzőt is megkaptam már, meg hogy takarodjak Indiába.

Általában lesz_rom őket, vagy megmondom hogy nem vagyok se cigány, se kínai, aztán gondoljanak amit akarnak.

2013. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!