Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám leküzdeni ezt...

Hogyan tudnám leküzdeni ezt az érzést? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Bántalmazó párkapcsolatban élek, több mint egy éve.

Mostmár lenne annyi erőm, hogy itt hagyjam őt, illetve minden körülmény adott( új város, új munka, új albérlet...)

Viszont SAJNÁLOM ŐT!ezt úgy értem, hogy ha lelépek, elhagyom, csak az üresség fogja várni a lakásban, egyedül fogja érezni magát.... és ha erre gondolok, a szívem megszakad...(nem akarom, hogy így érezze magát, holott mikor mindketten otthon vagyunk pl. nem is szól hozzám, észre se vesz...)


A válaszokat előre is köszönöm!


22/L



2018. júl. 4. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te épp elméjű vagy, vagy most épp nem?
2018. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy nem Normalis, hogy ezt erzem... gondolom Mar nem vagyok ep elmeju, ezert kerdeztem... hatha ismer valaki egy jo "szarokbele" technikat.

Amugy koszi a valaszt,ami egy kerdes :D

2018. júl. 4. 09:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ő sem sajnál téged, amikor bánt.

Ha valaki szeret, akkor az nem bánt. Hiszen inkább megvédene minden bajtól.

Ő csak saját magát szereti, ezért teljesen kár feláldoznod magad.

2018. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyre jobban erlelodik bennem ez az érzés, megis meg erzem, hogy sajnalom, pedig sz@rt sem erdemelne tolem...
2018. júl. 4. 09:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy nem akarsz vele tobbet elni.

Ha te meg erdekled akk majd konyorogni fog ha nem akk lelepsz.

2018. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld. Ha elmész, akkor majd lehet, hogy bepróbálkozik az érzelmi zsarolással. Ha már most sajnálod, akkor hogyan fogsz majd ellen állni a könyörgésének?

Ismered már jó ideje, úgyhogy tudnod kell, hogy milyen, hogy nem fog megváltozni, hogy csak addig kedves, amíg el nem éri, amit akar, utána megint bántani fog.

Esetleg kérje megy egy barátnőt, családtagot, hogy álljon melletted, hogy ne egyedül kelljen ezt végigcsinálnod. És talán a pasid sem lesz olyan bátor, ha tudja, hogy nem vagy egyedül.

2018. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne legyen bűntudatod mert megvéded magad, az önvédelem természetes dolog
2018. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a határaink című könyvet olvasd el
2018. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsőre azt hittem 40+ éves vagy és évtizedek óta élsz gyerekeid apjával közös háztarzásban. De így...hagyd ott a francba és egy percig se bánd, mert ha szeretne téged, akkor nem így viselkedne. Valószínűleg tesz majd rá magasról hogy otthagyod, esetleg sajnáltatja majd magát, mert nem lesz aki gondoskofjon rola, amit te vsz. eddig megtettél, ezt nevezik kihasználásnak. Majd talán, évek múlva rájön hogy hülye volt, te viszont ne pazarolj ennyit rá az életedből, ilyen fiatalon. Inkább keress egy olyan pasit aki megbecsül és öszintén szeret.
2018. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, tanácsokat!
2018. júl. 4. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!