Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is voltatok úgy, hogy...

Ti is voltatok úgy, hogy megfogadtátok, hogy nem írtok vissza valakinek, aztán mégis elcsábultatok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Persze.
2018. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mikor összeveszek a barátommal. A max. néhány óra volt. :D
2018. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap. De mikor ramir elszall az akaratero.😂
2018. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen :(
2018. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer előfordult. De azóta végleg megszakadt a kapcsolatom az illetővel, töröltem is az ismerőseim közül.
2018. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tudod hogy nem kéne, de olyan hatással van rád az illető (még ha próbálsz magadban ellenérveket találni is ellene), hogy nem bírod ki azt, h. ne írj vissza! Addig úgy is azon jár az agyad, mígnem elküldöd...
2018. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó!!!!!
2018. júl. 5. 20:33
 8/10 anonim válasza:
100%
Számtalanszor előfordult
2018. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sajnos, nagyon sokszor.Szegyeltem is mindig.
2018. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi oka van a fogadalomnak?


Pl. Én gyakran túlreagálok bármit, arra gondolok, hogy nem akarok többet beszélni egy illetõvel, de csak valami jelentéktelen gond miatt gondolom így. Aztán rájövök, hogy túlreagáltam és megérdemli, hogy beszéljek vele.


Akivel ténylegesen súlyos gondol vannak a kapcsolatba és valóban nem éri meg beszélnem vele, annak sosem szoktam visszaírni.


Nem lehetséges, hogy azért “csábulsz el”, mert van valami jó a viszonyotokban, ami miatt nem éri meg ennyire lerázni õt?


Lehet játszani néha az érzékeny hercegkisasszonyt egy-egy konfliktus miatt, de szerintem nem kell örökké megszakítani a kapcsolatot valakivel kisebb okok miatt.

2018. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!