Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt férfit hogyan lehet...

Felnőtt férfit hogyan lehet megtanítani, hogy ne vizeljen a wc mellé?

Figyelt kérdés

Illetve ne menjen mindenhová. Van, hogy jobb a helyzet, de van, hogy kitakarítom a wc-t, és utána egyből érzem, hogy mellé ment neki, amikor használta. Kértem már szépen, nem szépen, viccesen is, hogy figyeljen erre. Kértem, hogy csinálja ülve, de arra nem hajlandó. Azt mondja nem tehet róla.

Mit lehet tenni?

Ismerek más férfiakat, pl. édesapámat, akinél ez abszolút nem volt gond soha. Anyám és én soha nem panaszkodtunk emiatt, amikor még otthon éltem velük.



#férfi #vizelés #wc mellé
2018. júl. 6. 15:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Őt már sehogy. Bele van csontosodva.
2018. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

A) nyomd bele az orrát, mint a macskának mikor beszarik.

B) szereltess neki piszoárt, persze automatikus öblítéssel, mert azt meg nem fogja leöblíteni.

C) hagyd ott a francba ezt a disznót.

32/F (Nekem nem derogál ülve pisálni, és mellé se megy...)

2018. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Fújj de igénytelen paraszt ez. Kinozd meg a golyóit.
2018. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
2018. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha nem hajlandó leülni, akkor takarítsa körbe a wc-t minden egyes használat után. Komolyan, nem értek egyes férfiakat. Munkahelyen is szóltunk már férfi kollégáknak, hogy ne vizeljenek össze mindent, de tettek rá magasról.
2018. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

már egy kisgyerek is kėpes rá hogy ne menjen mellė.. ez egy felnőtt fėrfitől nagyon durva..

mondd el neki hogy eleged van hogy a vizeletėt takaritsad ezėrt keressen más takaritonőt..

2018. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy valószínűleg nem mellémegy, hanem visszafröcsög a kagylóból. Persze attól még feltakaríthatná.
2018. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Vagy nem húzza hátra a bőrt, úgy meg megy össze-vissza. Körülmetélés🙌
2018. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
a 7-ben van valami.. ha megoldható szereljetek fel egy pissoirt. Anatómiai okokból a teremtés koronái abba ügyesebben beletalálnak.
2018. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
XDDD made my day😂
2018. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!