Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 25 éves férfinak, hogy...

Egy 25 éves férfinak, hogy lehet megtanítani, hogy tegye a szája elé a kezét illetve, fújja az orrát zsebkendőbe és ne szipogjon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 22:27
 1/6 anonim válasza:
Mond el neki mindenegyes alkalommal. Egyszer csak megjegyzi! Biztos nem fog neki tetszeni.
2015. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Problémás gyerekek?
2015. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kategoriat en sem ertem.

Amugy a ferjem ilyen volt. Mikor osszekerultunk, naluk nem volt divat kezet oda tenni, esetleg azt mondani egy tusszenteskor h egeszsegedre, vagy ha neki mondtak h azt mondja koszonom. Ilyen alapveti dolgok. Ilyen meg pl, h nonek nem mondjuk ferfi letunkre h jo napot, hsnem kezet csokolom, ha kezet fogok valakivel illek a szemebe nezni nem a plafont vagy a cipot...stb. minden ilyen alkalommal raszoltam, es aztan ugymond megszokta. Ma mar o szol meg mast ha nem igy tesz. Rajottem errol nem o tehetett h nem csinslta, egyszeruen naluk ez nem divat es ugye nem tanitottak annak idejen meg neki. Van h o szol mar be az anyjanak vagy az apjanak tusszenteskor. Sokszor kellett emlegetnem es volt h elmagyraztam ez miert rossz, meg bunkosag. Aztan h ki mennyire fogekony es mennyire hajlando fejlodni az tipustol is fugg. :-)

2015. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férjed, a testvéred, a munkatársad?
2015. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mi a fene ***** válasza:
régn ki volt irva buszra, villamosra, "zsebkendőbe köhögj, tüsszents ! emlegetném neki.
2015. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vasútállomáson néztem volna a menetrendet. Azért néztem volna mert volt ott egy férfi aki minden második levegővételnél szipogott. Annyira felnyomta cukromat hogy nem bírtam megnézni a menetrendet pedig nem a bonyolultabbja volt. Aztán amikor szipogott én is szipogtam. Leesett neki a tantusz hogy utánozom nagyon gyorsan abba hagyta. JA és megtudtam nézni mikor indul a vonat.
2015. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!