Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kérdés. Létezik ma Magyaro...

Fehérkő kérdése:

Egy kérdés. Létezik ma Magyarországon olyan ember aki mindent fordítva csináljon? Van egy ismerősöm 35 éves fiatalember aki fordítva csinál dolgokat.

Figyelt kérdés

#Férfi testben #gyerek lélek
2018. júl. 7. 20:37
1 2
 1/15 Todboy ***** válasza:
100%

Mármint a tejbe önti a müzlit és nem a müzlire a tejet? Előbb veszi fel a cipőt és csak aztán a zoknit?

Konkretizálnád? Mit csinál fordítva?

2018. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az étkezést mindig a desszerttel kezdem, utána jön a főétel és a levest hagyom utoljára :D
2018. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van, én. És tutira mindent elbaltázok, ráadásul még balkezes is vagyok. Jó vígjáték készülne belőlem. :))
2018. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Írj példát is kérdező.
2018. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Fordítva olyan értelemben hogy, tinédzser korában érett féfiként víselkedett, most 35éves fiatal emberként úgy víselkedik mint egy 18éves körüli srác.

Viszont mikor mondták neki a munkahelyen hogy fesse le kerítést de csak a külső részét, a belsőt nem kell, erre a belső festette és a külsőt nem.

Étteremben fordítva fogja az evő eszközt kés és villa..stb

2018. júl. 7. 20:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Megváltozott, van ez így.
2018. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem történt vele valamilyen baleset, ami hatására megváltozhatott? Vagy esetleg elrendezetlen családi kapcsolat, válás, stb., ami miatt ő úm. figyelemfelhívás végett tenne így, ahogyan tesz dolgokat?
2018. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a te ismerősöd minden bizonnyal El Reverso a "Cyanide & Happiness" sorozatból...
2018. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok.Ráadásul 35 vagyok és 17-8-nak nézek ki.Esküszöm😁
2018. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem volt még házas. Nincsenek gyermekei.

Viszont a nőktől zavarba jön, és akkor szokott fordítva csinálni dolgokat pl munka közben is ha hölgy tartózkodik mellette.

Balesete nem volt, egészséges, de feltünően szégyenlős hölgy társaságában, és általában akkor felgyorsul a szívverése és elkezd vörösödni és totál zavarba jön.

2018. júl. 7. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!