Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak a jóképű fiúkat szolítják...

Csak a jóképű fiúkat szolítják úgy hogy fiatalember?

Figyelt kérdés
Akárhol járok mindenhol úgy mondják nekem hogy "fiatalember". Ha csúnyának tartanak valakit akkor is így szólítanák?

2018. ápr. 4. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem a beképzelt majmokat szokták így hívni...
2018. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem a külső számít. Látják hogy egy fiatal ember vagy, ezért fiatalember megszólítás.
2018. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
94%
Igen.. én csúnya vagyok, nekem mindig úgy mondják vonaton, iskolában, parkban; Hé, te, fireg fejü! és így már tudom, hogy nekem szólnak. 16/F
2018. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem vagyok jóképű, de jópárszor szólítottak így. Inkább helyzetfüggő, mint esztétikum (max annyiban, hogy nem kisfiúsan, hanem férfiasan öltözködik valaki)
2018. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 Társaságba én vagyok az aki a legtöbbet kussol és a legcsendesebb biztos hogy nem az jön le nekik hogy beképzelt majom vagyok
2018. ápr. 4. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

"Társaságba én vagyok az aki a legtöbbet kussol és a legcsendesebb biztos hogy nem az jön le nekik hogy beképzelt majom vagyok"

Nem is, ez a kérdésed és a fogalmazásod alapján "jött le".


Ami pedig a kérdésed illeti, a fiatal embereket szokás fiatalembernek szólítani, ennyi.

2018. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
A fiatalembert arra mondják, aki fiatal, fiú, és már látszólag elmúlt 16. Azt, hogy meddig mondják, csak udvariasság kérdése,van aki Apukámat is fiatalembernek hívja, pedig elmúlt 40, de nagyon fiatalos megjelenése van. Ahogy engem is hívnak kisasszonynak, holott minden vagyok csak szép nem, úgy fiatalember is lehet kevésbé helyes meg ultrahelyes fiú is, semmi összefüggés.
2018. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Hát gyereknek már mégse szólíthat, aki egy fejjel kisebb nálad, de növessz bokrot a nyakadra, mint a többi diákigazolványos takonynagypapa, leszel mindjárt jónapotkívánok, de kapsz még csókolomot is a lépcsőházakban, meglátod.
2018. ápr. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Nincs csúnya ember vagy jóképű, inkább eltérő vélemények és ízlések.
2018. máj. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem is szólítottak már így, de minden vagy, csak jóképű nem. :D
2019. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!