Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemen kinézik a duci,...

Egyetemen kinézik a duci, kövér embereket vagy ugyanúgy kezelik őket is, mint bárki mást?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanúgy kezelnek.

Az érettségi nem valami nagy dolog, azonban egy bizonyos szintig eléggé vízválasztó.

Ha pedig nehéz szakra mész, akkor mégjobban.

2018. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Az érettségi csak mélypontszűrő a való életbe lépéshez, viszont 2-es érettségivel nem vesznek fel akárkit egyetemre. Míg gimnáziumba a hármas tanulót is felveszik általánosból. Szóval az egyetemen valószínűleg már értelmes emberekkel találkozhatsz. Nem lesznek iskola bántalmazók, vagy ha igen, nem sokáig élnek majd úgy.
2018. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt igen, valószínűleg értelmesebbek, akik ott vannak, másrészt egy idő után az ilyesmiből azért ki szokás nőni gimi végére legkésőbb.
2018. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Az egyetemre is emberek jàrnak.

Ott is lètezik irigysèg,vannak bunkók,akik lenèzik,megszoljàk a màsikat ès rosszindulatúak is vannak.


Ott sem màsabbak az emberek mint bàrhol azèrt mert egyetem.

2018. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

#4

Ja, de ez inkább olyan szinten megy, hogy a háta mögött hordják el mindennek azt az embert, akivel egyébként is bajuk van, akár irigyek rá, ahogy mondtad. De nem az a jellemző, mint általánosban, hogy kipécéznek valakit, csak mert kövér, aztán kollektíve beszólogatnak neki és alázzák emiatt.

2018. júl. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Az egyetem nem általános iskola alsó tagozat, szóval nem.
2018. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Egyetemistaként is hányingerem volt a zsírpacniktól. Undorító igénytelenség. Azóta sem változott a véleményem.
2018. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez tökre nem érdekel senkit, ameddig a véleményedet megtartod magadnak.

2018. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, van olyan is. Max. annyi a különbség, hogy aki kinézi, a legtöbb esetben nem kifejezetten tahón nyilvánul meg, csak látszik rajta vagy virágnyelven mondja... nem mint ezek a tipikus alkesz segédmunkások, akik belebődülnek a levegőbe, hogy "nézd mán a bálnát" - legalábbis én ezt tapasztaltam duciként.
2018. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
F/L vagy?
2018. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!