Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket vagy az állatokat...

Az embereket vagy az állatokat tartjátok többre?

Figyelt kérdés
Érzelmek, hűség, lelki dolgok terén. És miért?

2018. jún. 30. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
KeK, ez a kérdés. Egyébként irigylem az állatokat. Embernek lenni büntetés így konkrétan. Ha például sün lennék, nem lenne semmi bajom. Vagy ha pók lennék. Tiszta jó. Eszek, kulázok, dugok, meghalok, vége. Tiszta jó. Errefel mi vagyok? Ember. Napi 8 óra robotolás a munkahelyen, felelősség, hülye emberek hallgatása, elvárások, stb.... Mehhh..
2018. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Az embereket.

Szeretem az állatokat, de azért legyünk ésszerűek, ha választanom kell hogy egy ember vagy mondjuk egy kutya haljon meg akkor egyértelműen a kutya húzza a rövidebbet.

Bírom az állatokat, de ha reálisan vesszük, egy ember élete sokkal többet ér.

2018. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Osztom a véleményt, miszerint egy ember élete többet ér.

Az első válaszadó pedig ne általánosságban beszéljen, az a normális, hogy szereted a munkád és előbbre jutsz vele.

2018. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az biztos hogy van néhány ember, akinél a kutyám százszor többet ér!
2018. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes hallgatni, mikor a macskákat istenítik, közben a legnagyobb ösztönlények a Földön... mit lehet mondani egy olyan állatfajtára, amelyik kandúrja egy anyamacska kölykeit megöli, hogy vele újra párosodjon?

A macska a leghűségesebb állat elvileg, mégis elhagy, ha máshol épp finomabb kaját kap.

De utálom őket :D

2018. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát egy kutyánál hűségesebb max az anyád (apád) lehet, de egyébként az ember élete fontosabb, még ha sokszor jobban is szeretem az állatokat, azért csak ember vagyok én is. Szerelmes pl. nehezen tudnék lenni egy állatba :D annál pedig nincs erősebb érzelem...
2018. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Kutyám
2018. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Fene tudja, az emberek is állatok és az állatok is tudnak barbár ember módjára viselkedni.


Az állatok is megviccelik, vagy szívatják egymást. A fiókák kilökik egymást a fészekből, megölik a saját testvérüket a saját túlélésük érdekében. Az állatok is ölnek időnként hobbiból.


Vagy például vannak darazsak, amik a szarvasbogárba teszik a petéjüket. Megbénítják az élő bogarat és a benne kikelő lárvák szép lassan élve felzabálják belülről a bogarat.

2018. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelműen az állatokat tartom többre. Az ember kegyetlen, csak heccből is képes ölni. Egy állat csak akkor öl ha szükséges, vagy ha az élete múlik rajta. De ez csak egy példa hogy miért tartom többre az állatokat.
2018. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Emberből lassan 8 milliárd van a földön.

Melyik élőlényből van még ennyi?

Lassan többen leszünk, mint a szúnyogok.

Jópár állatfaj a kihalás szélére került az ember hibájából.

Meg volt adva nekik is a lehetőség, hogy olyan értelmesek legyenek, mint az ember.

Nekik nem jött össze, az ember kiírtja mindet.

Én ha tehetném megmenteném az összes állatot a földön.

Az állatgyűlölőknek meg valami pszichiátriai kötelező képzést indítanék, ahol újraértelmezhetnék az életüket.

Hogy miért utálják az állatokat?

Azt a pár darabot is, ami még él ezen a földön?

Nem értem...

Az állatokat, egyértelműen.

2018. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!