Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a leggonoszabb tett amit...

Mi a leggonoszabb tett amit tettetek életetekben/ vagy személyes ismerősötök tett másokkal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elterjednek a rovatban a rossz tulajdonságokra hajazó kérdések. Sok kérdés van arról, hogy miért kéne lelkiismeret furdalásnak lenni, miért ne bántsunk meg másokat, miért ne ártsunk másoknak, tényleg rossz-e a bosszú -hosszú, kategóriában.


Ennek kapcsán megítélésetek szerint ki és milyen gonoszságot tett a tudomásotokkal, ami a ti értékrendetekbe nem fér bele?



2018. júl. 7. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
eltőrtem valaki kezét szeretek barátkozni hogy utána össze törjem öket
2018. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon jó barátom, sülve-főve együtt voltunk. Olyan igazi férfi barátság. Volt egy barátnője. Szakítottak. Szakításunk után találkoztam a lánnyal, hogy beszéljek vele az ügyükben. Full berúgtunk. Csókolóztunk, közös ismerős látott minket és visszamondta a barátomnak. Onnantól kezdve megszakadt a barátság. Ennek már 5-6 éve. A mai napig visszasírom és hiányzik. Nagyon nagy hülyeséget csináltam. Persze az alkohol nem mentség. Kellett hozzá a sggfejségem. Azt hiszem ez a leggonoszabb, amit tettem, egy igaz barátot így elárulni...
2018. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magam mindig is tartózkodtam a rosszindulattól, soha nem is volt rá késztetésem. Önző voltam már, tettem én is olyan, amit megbántam, de sosem az ártás vezérelt, maximum önös érdekek.


De sajnos ismerek olyan embereket, akikben akkora a belső diszharmónia, hogy kizárólag mások bántásából tudnak energiát szerezni. Van pl egy nárcisztikus srác ismerős. Behízelgi magát mindenkihez, elkápráztatja mindenfélével addig, amíg megszerzi a bizalmat. Utána elvárja, hogy mindenki őt istenítse. Ha ezt valaki nem teszi meg neki, bosszúálló antiszoc köcsöggé válik, aki lelkifurdalás nélkül képes akár többéves barátságok felrúgására mondvacsinált okokkal. Legjobb barátnak hitt 2 éves kapcs után pl megvádolt hogy elloptam a cukorkáját és letiltott mindenhol emiatt.

2018. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően egy kedves lélek vagyok de senki se szent. Így utólag vissza gondolva haverokkal csináltunk köcsög dolgokat iskolában más osztálytárs cikizése b@ztatása de azért ez gyakori. Ami kiemelkedő az pontosan egy éve történt, megismertem egy lányt online, éjszakákat beszéltünk végig már első látásra bele szerettem a jellemébe, hogy ő más mint a többi, össze illettünk hetekig hónapokig beszélgettünk, elég messze lakott de már terveztünk közös találkozót, én szerelmes lettem belé szerintem ő is. De aztán volt barátnő akivel közel 5 éve együtt voltunk közbe szólt, és egy gyenge pillanatomban úgy döntöttem hogy hát ennyi év megérhet még egy esélyt próbáljuk folytatni a kapcsolatot. És ekkor se szó se beszéd onnantól nem írtam a lánynak egy szót se. Egyszerűen gyáva voltam írni bármit is. Mai napig görcsbe rendül a gyomrom ha rá gondolok erre, gyűlölöm magam és soha nem bocsájtom meg. Más ember érzéseivel így játszadozni a leg undorítóbb dolog.


De vissza kaptam az élettől. 4 hónapon át hitegetett egy lány akibe fülig bele szerettem ő adta a szépet, mindig meglobogtatta nekem a reményt és utána derült ki hogy minden hazugság volt minden ami csak volt az egész egy színjáték, ebbe azóta is bele vagyok szakadva érzelmileg.

2018. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit mások negatívnak szoktak találni, az egy családtagommal kapcsolatos dolog.

Saját részemről azt tartom negatívnak, ahogy 1-2 lánnyal viselkedtem. Egy idő után meguntam, hogy én vagyok az aranyos srác és rám jött a bulizósabb korszak. Hát, nem voltam annyira kedves és pár lánnyal nagyon megalázóan viselkedtem. Nem bántam meg, sokat tanultam az esetekből és a lányok sem voltak szentek.


Nem önfényezésként, de másokhoz képest úgy érzem, hogy tényleg nem vagyok túl rossz. A környezetem egy része nagyon imádja, hogy korrekt vagyok és elmondom akkor is a negatív véleményem, ha bántó. Pár barátomtól eltekintve sokkal rosszabb tetteket látok másoknál.

Ha személyesen sztorit kéne mondanom, akkor olyasmik ugranak be, amikor valaki érzelmileg nagyon hitegetett mást, aztán koppintotta. A legtöbb negatív tettet inkább apróságokban látom. Pl. apró hazugságok, folytonos elégedetlenkedés és rosszindulat, ezek pedig egy naaagy folyamatos rossz tetté állnak össze.

2018. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmmm két dolog viszi nálam a prímet holtversenyben. Pár éve ezen az oldalon elég durván beszóltam egy tolószékes lánynak, aki az iránt érdeklődött, hogy kellhet e a férfiaknak, engem akkor nagyon sok elutasítás ért a nők részéről, nagyon dühös voltam a női nemre és leírtam, hogy neki fogyatéos nőként nincs joga bármit is elvárnia frfiatól, amikor a nőknek az egekben vannak az elvárásaik. Nagyon csúnya dolog volt tőlem egy kétségbeesett nőbe így belerúgni.


A másik dolog az első barátnőmmel történt. Mind a ketten szüzek voltunk, én viszont nem voltam belé szerelmes, nagyon inorrekt dolognak találtam volna így lefeküdni vele, amit ő már igényelt volna, így ahelyett, hogy szakítottam volna vele, hetekig nem kerestem és megvártam amíg ő szakít velem. Nagyon ne volt szép dolog. Szerencsére azóta megbocsátott és jóban vagyunk.

2018. júl. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!