Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálja a főnököm...

Ezt miért csinálja a főnököm és mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés

A főnököm, aki egy nő, minden egyes alkalommal azzal kezdi, hogy "Jaj, de karikás a szemed!" vagy "Jaj, de sápadt vagy!" stb. És közben bámul bele a képembe szörnyülködve.

És utána részletekbe menően kifaggat az életmódomról, pl.mikor, hogy, hol, kivel, eleget-e sportolok, strandolok, nyaralok stb. És miután megbeszéltük, hogy miért vagyok annyira sápadt, és azt is elmondtam neki, hogy engem nem izgat fel, hogy mindenáron lebarnuljak, csak mert nyár van, legközelebb kezdi újra, megint csak úgy odaveti foghegyről, hogy jaj de sápadt vagy... így lesajnálkozva.

Ezt miért csinálja, és mit válaszoljak neki erre vissza, hogy békén hagyjon végre?



35N


2018. júl. 8. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Én annyit szoktam mondani, hogy ilyen fejem van, dolgozzátok fel.



Esetleg mondhatod, hogy jössz az építő kritikát...


Vagy hogy mellette úgysem lehet labdába rúgni, ezért nem is próbálkozol.


Vagy hogy ha több fizetést adna, tudnál profi sminkeket venni :D


Nemtom. Attól is függ, hogy mit dolgozol, milyen a személyiséged, milyen a viszonyotok a nővel.

2018. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen témákba nem mennék bele, ha megjegyzést tesz, akkor azt elengedem a fülem mellett, de semmi esetre sem kezdek erröl beszélni meg tanácsokat kérni a fönökömtöl (még síma munkatárstól sem), mert ez nem tartozik rá és konkrétan semmi köze a kinézetemhez, az éleetmódomhoz vagy bármi más magánügyemhez.
2018. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Vágd szájba és kérdezd meg tőle: Miért vagy ilyen sápadt?!
2018. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Egyik variáció, hogy a túlhajszoltságot veszi észre rajtad és azt teszi szóvá. Ebben az esetben örülnöd kellene, hogy ilyen lelkiismeretes!


A vitaminhiány miatt is lehetsz sápadt. Az pedig, hogy érdeklődik - van-e párkapcsolatod - egy jó pont kellene hogy legyen.


Szeretné, hogy Valaki gondoskodjon rólad, törődjön veled...

2018. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most munkahelyen nem inkább a "melóra" kellene koncentrálni?


Ha ilyenekkel foglalkoztok hogy a növények rendesen meg vannak e locsolva hamar a mekiben fogtok melózni, krumplit sütni.

2018. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Túl kíváncsi, vagy unatkozik. Mondd, hogy nem akarsz beszélgetni.
2018. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De MIÉRT válaszolsz abszolút INDISZKRÉT kérdésekre?


Ezt velem egyszer próbálták meg eljátszani, a negyedik magánéletemet firtetó kérdésre hátat fordítottam és faképnél hagytam.


Jó munkaerő vagyok, ezért nem rúghat ki, vagy számolnia kell mások felé utána, de nem tűröm, hogy zaklassanak olyan kérdésekkel, amihez semmi közük.

2018. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fönöködnek ahhoz VAN köze, hogy megeflelöen végzed-e a munkádat, de ahhoz NINCS, hogy milyen a kinézeted (egyes esetekben a dresszkódnak meg kell felelni, de ez más), milyen az életmódod (amíg ennek nincs kihatása a munkádra), azaz minden olyan kérdés, ami nem a munkához kapcsolódik, nem rá tartozik és ezért értelmes ember nem is válaszol ezekre.
2018. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem családtaggal van ilyen meg sima munkatárssal volt. Mondjuk főnökkel szerencsétlenebb dolog, mert tőle függ a fizetésed, munkád.

Én általában az ilyet úgy szoktam kezelni, hogy:

1. Rákérdezek, hogy "és?"

2. Megmondom, hogy nekem így jó, és lehetőleg ne mondjon nekem ilyet.

3. Ha továbbra is foltytaja, megvonom a vállam vagy csak simán figyelmen kívül hagyom.

2018. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!