Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ezt a főnököm megteheti...

Most ezt a főnököm megteheti egyáltalán?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy a főnököm tényleg egy igazi k**g különösen velem, az egész cég ahol dolgozok kizárólag pofára "osztályozza" az embereket, de őszintén szólva mindenkit kizárólag kihasználnák itt "azt a lovat ütik nyilván amelyik hajt" csak itt már nagyon elvan csúszva a téma.



Tehát körbe kell ugrálni a főnököt ennél a cégnél de szó szerint majdnem lecumizni mert ő érzi magát az istennek, ok ezzel semmi baj nem lenne mert ez nagyából mindenhol egységes.


Viszont nem vagyok valami túl okos ember, de nem szeretem ha elpróbálnak nyomni és ilyen szinten.

az egyik legjobb dolgozó vagyok egyáltalán nem túlozok, mert ha nem jól dolgoznék azt én is és más is észre venné, csak hát már a többi dolgozó is észre vette hogy velem különösen kivéletezik rossz értelembe.


gyakorlatilag a cég összes részén,gépén tudok dolgozni a többi ember hallgat rám és úgy veszem észre, nem beszélek különösen a főnökkel hanem csinálom a dolgom.

Tudja, hogy nem vagyok hülye, azt is tudja hogy jól dolgozok és azt is, hogy sokkal többet érdemelnék...de kettőnk között valami irtózatos feszültség van ha a közelemben van, én azt érzem hogy elakar nyomni.


Mindig a legrosszabb helyre kimondottan direkt dobál, pedig tudja hogy bárhol jól dolgozok, direkt nekem a legkevesebb a fizetésem általában ami gyakorlatilag "megmagyarázhatatlan".


Ha a nagy főnök ott van mellette és velem dolgozik akkor próbál hülyének nézni, lealacsonyitani a nagyfőnök szemében, ireállis elvárásokat támaszt elém amiket gyakorlatilag normális ember nem csinálna meg.

Viszont én azt is megcsinálom valahogy kínokkal, és éppen ezért látom rajta hogy utál.


Tegnap véletlenül elaludtam, és nem tudtam bemenni dolgozni viszont másnap már mentem, és mondtam neki hogy ha gondolja akkor ledolgozhatnám ezt a napot viszont, mert nem akarok elmenni táppénzre,orvoshoz.


Majd ő erre kitalálta azt, hogy én szombaton menjek be holnap ugyebár (ami dupla pénz lenne) viszont úgy, hogy azt ő hétköznapnak számolja, és ezzel húzom ki ezt a dolgot.


De valami nekem nagyon nem stimmel ezzel az egészel, én sehol egy cégnél sem láttam erre példát még soha.


Mindenképpen minnél előbb másik munkahelyet szeretnék, a kérdés nem erre irányul hanem hogy hagyjam ezeket a dolgokat neki?


2 éve vagyok a cégnél...van aki 3 szor többet keres nálam de ezzel sem lenne baj mert ő 15 éve van ott, de még a régi dolgozók között is oriási külömbségek vannak.


Itt egy példa van két 25 éves dolgozó is...az egyik tényleg nagyon sokat dolgozik szó szerint 60 éves öreg emberről van szó 950 ft os órabért kap, a másik pedig 1300-at pedig targoncás, és gyakorlatilag nem csinál semmit, de tényleg semmit mert itt a targoncás is más szerepeket kap valami oknál fogva mint ami a dolga lenne...gyakorlatliag itt nincs dolga.



És még sorolhatnám....szóval én ezt hagyjam?? 25f


2017. dec. 8. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegesiti hogy nem vagy bêna .Az is lehet hogy félti a helyét mert latja rajtad hogy jol iranyitol és akàr belőled is lehet egyszer főnök.Vetélytársat lát benmed .Elakar taposni vannak ilyen gyík emberek akik igy akarnak érvênyesülni de fordult a kocka mert a te munkàdban nem talàlt hibàt.Én màr csak bosszubol is elmennék onnan hagy érezze csak a különbséget .Ha te nem leszel ott akkor màs csinàlja de lehet hogy nehezebben .
2017. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van más választásod, akkor ne hagyd, ha nincs, akkor ez van. Nálunk is vannak olyan emberek, akikhez elég furcsán áll hozzá a főnök, szereti őket csicskáztatni, de amikor fizetni kellene, akkor húzza az időt. Leszarja, hogy az illetőnek esetleg már kajára sincs pénze. Viszont velem pl. ritka rendes. Mindig számíthatok a segíségére. A fene se tud az ilyen embereken eligazodni.
2017. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vége?
2017. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

"Tehát körbe kell ugrálni a főnököt ennél a cégnél de szó szerint majdnem lecumizni mert ő érzi magát az istennek, ok ezzel semmi baj nem lenne mert ez nagyából mindenhol egységes. "


Teli élettapasztalattal... Nem lehet, hogy szimplán büdös a munka?

2017. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó vagy a munkában mint írod akkor miért nem váltasz. Megpályázod az összes hírdetést amit találsz. Mikor kiderül hogy átvesznek akkor beadod a felmondásodat. Ha kérdezik hogy miért mondtál fel akkor megmondhatod, hogy a pénz és a kisfőnök miatt.
2017. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!