Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, belepusztulok...

Mit csináljak, belepusztulok a lelki fájdalomban?

Figyelt kérdés
Életre tönkre mentem. Lelki roncs vagyok. Nekem már nincs jövőm. Úgy látszik bekövetkezik azt amitől félek, hajléktalan leszek. Ráadásul olyanban lettem szerelmes akivel, sosem fogom megkapni őt. Így meg 3 éve szerelmi bánatban szenvedtem. Azóta valamennyit javult. De most sem tudom elfelejteni őt. Mindennap halálon gondolkodok, mert akkor végre megszabadulnék a lelki szenvedéstől. Így meg az életem nagy szenvedés. Mit csináljak? Volt ilyen hasonló helyzetben?

2018. júl. 8. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Korod? Gondolom 21.
2018. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a fricska?
2018. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen majdnem hasonlo helyzetben.

Aztan jott egy megnagyobb szenvedes es kenytelen voltam Istenhez fordulni aki megsegit es mindent jobba tesz.legalabbis lelkemben

2018. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán ha megtanulsz helyesen írni és fogalmazni.. khm
2018. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kevesebbet unatkozz!
2018. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A GYK-ra írogatás meg a hajléktalanság között azért elég sok minden van. Valamiből fizeted a netet, eszközt stb. Nem lehet, hogy csak rossz napod van, és borúsan látsz mindent?
2018. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Minek leszel szerelmes?? Úgy kell neked. Én még sose voltam az, de nem is bánom.
2018. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Keress munkát és ismerkedj.
2018. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltam, talán még vagyok is. Régóta azt éreztem, hogy kicsi vagyok és jelentéktelen, és selejtesnek akar titulálni a körülöttem lévő világ. Hogy mindenkinek sikerül minden csak nekem nem. Mintha mindig arra eszmélnék, hogy az élet tesztjén megbuktam. De mindig visszatértem. Egyedül, megkeseredve, gyűlölve az egész világot, de visszatértem. Még élek. Pedig mintha megátkoztak volna olyan érzés a depi és a szomorúság, sőt a magány is. Mintha a szomjasságban egy sivatagban találnád magad. Vagy éhesen egy terméketlen vidéken, és nincs kiút. Mintha szereleméhes lennél de nincs igényed másra. Sokáig folyik ez, és folyt ez, de minden múlandó, csak az emlékek nem. Emlékezni fogsz rá és ettől erősebb leszel. Ettől megváltoznak a céljaid a kitartásod, a szenvedés után életerősebb vagy. Mert mindig rájövök, hogy Gloria G. igazat énekelt annak idején: túléltem. Az egész életemet élni kaptam. Túl sokáig voltam szomjas, mégsem száradtam ki, túl sokáig éheztem mégsem fogytam el, túl régóta voltam magányos mégsem vesztem el. Túl régóta gyötör már a marginálisság, mégsem haltam meg. Akkor is élek, hogyha csak éltet a düh, csalódottság, és az elnyomottság. Talán te is más ember leszel ha elmúlik, de elmúlik.
2018. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Én is lelki roncs vagyok, szinte minden fontosat elvesztettem, uzsorás kicsalta a lakást a fejem felől, elképesztően nyomorultul érzem magam, de a feladás nem opció. Mindig felállok a padlóról és a legjobb tudásom szerint harcolok, tégy te is így, rohadt nehéz, de megéri. Kitartás!
2018. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!