Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyenek voltatok/vagytok...

Ti milyenek voltatok/vagytok 16 évesen hova jártatok szórakozni/inni/enni?

Figyelt kérdés

Én egy olyan csak vagyok aki alig tanul de mégis megvan a 4-es átlagom. Anyum szigorú és emiatt keddenként azt szoktam mondani neki hogy matekkorrepre megyek közben pedig belépek egg kicsit a kocsmába inni kb 1-2 pohár sört barátokkal de van hogy randira megyek olyankor (Ez ritka)

Buliba ritkán járok az se diszkó még csak ilyen házibuli kb évente 3×

Minden hétvégén bejárok a városba kb 8-9 óráig általában olyankor mozizni vagy billiárdozni

16/L



2017. okt. 16. 14:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%

Hát mi pont tegnap este mentünk át szomszéd faluba egy bárba inni,koktélozni,aztán átmentünk egy pizzériába enni,aztán vissza :d Inni.Nem szoktunk amúgy sokat inni,3-4 felest engedünk meg magunknak.Apu vitt el minket oda.A mi falunkban is van egyébként bár jó pizzával,de tegnap este babzsúr volt ott(értsd:12 évesek tartottak szülinapot).Amúgy csak hétvégenként szoktunk összeülni.Nyáron hétköznap is bográcsost főzni,szalonnát sütni,vagy elmegyünk valahová úszni.Jól érezzük magunkat.Nyilvánosan nem szoktam sört inni,max.koktélt,de barátokkal elengedem magam.

Mondjuk 16 évesen meg nem merném engedni magamnak,hogy korrepetálás helyett ellógjak inni.Tegnap is ha nem szólok vagy kérdezem meg aputól hogy elmehetünk-e és úgy mentem volna el a tudtuk nélkül,tuti hogy kaptam volna és teljesen jogosan is.Csak jófejek voltak és még át is vittek minket.De ezt te tudod.

16/L

2017. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Én nem jártam ilyen helyekre, sokkal több értelmét láttam már ennyi idősen is pl. egy színházi élménynek, mint a piálásnak. Szilveszterkor mindig egy barátnőmnél voltunk páran, ott sem ittunk sokat, nem részegedtünk le. Diszkóban sosem voltam, nem is leszek. :)


Barátokkal ide-oda, pizzázni, vagy csak beülni egy sütire/kávéra bármire, az oké, most is, akkor is. De hozzá kell tennem, hogy nekem ennél többre nem is volt sosem igényem, számomra többet ér egy józan dumálás egy süti mellett, vagy egy jó koncert, mint az ivás, vagy a cél nélküli pasizás.


26 éves vagyok, 6 éve feleség, és egy hónap múlva anyuka. :)

2017. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De azért kell néha egy buli vagy valami. Elvileg diszkóba jövőre elengednek de azért nyáron majd bepróbálkozok :D
2017. okt. 16. 14:52
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Én sem jártam bulizni, inkább összejöttünk barátokkal, beszélgettünk,tök jól elvoltunk, nem kellett pia és részegség a jó hangulathoz.

24N

2017. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

16 évesen én is kitűnő tanuló voltam, nem is kellett sokat tanulnom, kivéve 2 tantárgyat amelyekre rá kellett szánnom 1-2 órát (töri, fizika). Szüleim soha nem engedtek ki sötétedés után, de mondjuk én nem is nagyon akartam menni. Suli után a legjobb barátnőmmel voltam, vagy a suliban, vagy a városban valamerre jártunk. Hétvégénként és esténként többnyire otthon kockultam. Bulizni soha sem jártam, mert nem érdekelt. Alkoholt mai napig nem szeretem, ezért nem is kocsmázok és nem is jártam bárokba, discoba és egyéb ilyen helyekre. Gyerekkorom óta amúgy is kerülöm a füstös helyeket és magukat az embereket is akik dohányoznak.

22/N

2017. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Unalmas lehetett a kamaszkorod
2017. okt. 16. 14:57
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert valaki nem issza le magát hetente a sárga földig, miért lenne unalmas? Próbáld ki, milyen jó élményeket szerezhetsz, ha nem iszol, csak eljársz a barátaiddal, értelmes programokra. Meg fogsz lepődni! :)
2017. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ha neki így volt jó,akkor így volt jó.Talán neked annyira izgalmas?Hazudsz a szüleidnek és elmész közben inni?*Taps-taps*
2017. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De max egg pohár sört iszom konyorgom xdd
2017. okt. 16. 15:01
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem voltam még részeg
2017. okt. 16. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!