Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hány évesen voltatok vagy...

Ti hány évesen voltatok vagy tartottátok magatokat a legszebbnek? 20/l

Figyelt kérdés

Én 16,lapos has, nagy fenék, nagy mell, szép fiatal arc.


Majd családi gondok miatt lefogytam és most sem nézek ki rosszul, de az akkori alakomat a szupermodellek is megirigyelnék. Sajnos az első ráncok is megjelentek és az arcom is egyre jobabn apáméra hasonlít.


2018. júl. 11. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%

Jajj mennyé má,akkor most meg mégszebb vagy,mint akkor!

Mivel mostmár igazi nö vagy :D

2018. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem igaz, mert most már a hasamra hízok, a mellet örökre elfelejthetem.


Valamint az arcom is rengeteget csúnyult, változott.


Utálom magamat és szebb sem leszek.

2018. júl. 11. 20:42
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Én most tartom magam a legszebbnek. Nem tudom miért, de most sok mindenre odafigyelek. Szóval én most érzem azt, régebben kevesebb volt az önbizalmam.

25/N

2018. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

17 évesen. Akkor voltam a legmagabiztosabb és éreztem magamat a legjobban a bőrömben.


44-45ös kar nem kifejezetten szálkás, de már látható kockás volt a hasam.


Majd egy izomszakadás és lassan 3 év szünet az edzéstől és egy kicsi magamba fordulás. Elvileg pár hónap után folytathattam volna mindent, de annyira féltem, hogy megint elszakad valamilyen izmom, hogy egy 1,5Literes üveget sem mertem felemelni a balkarommal.


Most sem vagyok kifejezetten rossz állapotban. Az izmok nem párolognak el ... a mai napig is megkérdezik 1-2x idősebb emberek, hogy "Mit sportolsz?" és annak ellenére, hogy felszedtem pár kilót nem vagyok egyátalán kövér, de távol állok a régi énemtől és nagyon tükörbe sem tudok nézni.


Csak most kezdtem el újra egy-két gyakorlatot csinálni remélhetőleg 1-2 éven belül rendbe jövök.


20/F

2018. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%

11-13 évesen, gondtalan, érdeklődő 30 kg-os kisfiú voltam..

mindenki szeretett, nagyon jó volt

2018. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20 évesen..Többet kéne adnom magamra,de valahogy nagyon visszahúzódó és konzervatív lettem.. 26/N
2018. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Miss Endzsi ***** válasza:
56%

Most érzem magam. Homokóra alakom van, folyton edzek, nagy fenekem van, gyönyörű mellem, tökéletes hasam, szép köldök, hosszú körmök, csillogó, hosszú haj. Az arcom jóval szebb lett 16 éves koromtól nézve. Nagyon tetszik az orrom, szemem, szám, legfőképpen a szemem, mert olyan kis kéjes, vagy én nem tudom :D

21/L.

2018. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jó nektek, én 10-14 évesen is utáltam magam, mert túl vékony voltam, szemüveges és nagyon csúnya, nagy, stréberes ruhákban járattak...


Az orromat nekem eltörték, most arra gyűjtök, hogy megcsináltassam, a fogaimat összetolták a bölcsifogak. Meg nincs babaarcom és mivel száraz a bőröm, rengeteg ráncom van...

2018. júl. 11. 21:16
 9/23 anonim ***** válasza:

16 vagyok és okádék, de néha valamiért rámtör egy olyan érzés, hogy amúgy k jó vagyok és ha van tökéletes külső, akkor az enyém az lol

Pedig tényleg ocsmány fejem van XDD

2018. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Amikor az első kisbabámat vártam, a végefelé. Imádtam a pocakom, a hajam dús volt és fényes, a szemem boldogan csillogott. 😊 Most kezd nőni a hasam a másodikkal, alig várom, hogy jó nagy legyen újra. 😊
2018. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!