Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti 22 évesen hol tartatok,...

Ti 22 évesen hol tartatok, tartottatok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Albérletbe költöztem

idáig kb ez az eddigi legnagyobb előrelépésem...

23f

2018. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehol
2018. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen sehol nem tartottam még kb. 25 évesen sem vettem egy kocsit, volt pár munkahelyem és ismét sehol nem tartok...el akarok költözni szóval nem tudom
2018. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Van barátnőm, most fejezem be a bsc-t, és megyek mesterszakra.

Közben tanítok egyetemen demonstrátorként és jó esélyem van, hogy tanszéki mérnök legyek.

A jogsit is most csinálom, nyár közepre/végére lesz meg, utána szerintem veszek egy kocsit.

Abbahagytam káros időtöltéseimet(legtöbbet).

Szerintem nagyon jó életem van, én élvezem és mindig van hova fejlődni így nem unatkozom (sokat)


22F

2018. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is albérletbe költöztem és elkezdtem dolgozni.
2018. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok együtt azzal a nővel akit gyerekkorom óta ismerek és sosem gondoltam, hogy lesz bármi is köztünk. Nekem még egy évem van diplomáig, ő idén végez. Úgy éltünk egymás mellett, hogy nem vettük észre a másikban a közös vonásunkat. 1-2 éven belül összeköltözünk, vagy itthon vagy külföldön. Támogatjuk egymást, segítjük a másikat. Jobban nem alakulhatna a dolog. 22F
2018. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
22évesen volt egy autóm és addigra már négyszer jártam Görögországban,Spanyolországban saját erőböl.Igaz akkor még szülővel laktam,nem volt saját lalásom.
2018. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehol. Dolgoztam, tanultam, nem volt jogsim, kocsim se, aludni jártam csak haza, azt hittem bele fogok szakadni az életbe, minden totálisan kilátástalannak látszott, aztán mégis ment minden annyira mint körülöttem a nagy átlagnak is ment. Csak az elején nagy a pánik, hogy mekkora szívás az élet. :D
2018. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Harmadéves joghallgató vagyok, 4 éve van parom, aki már a vőlegényem, van autóm és most fogunk beköltözni a saját házunkba.
2018. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!