Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig szoktatok fent maradni...

Meddig szoktatok fent maradni nyáron?

Figyelt kérdés
Én sokáig.
2018. júl. 12. 01:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
amikor télen is. legkésőbb éjfélkor már vizszintesbe helyezem magam. elég rossz 4 oránál kevesebb alvással melózni.
2018. júl. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

este 5-6 kor már horpasztok, hogy korán a forró nap előtt tudjam a kertet rendbe tenni. Aztán 6-7 fele egy "tízórai", majd 11 körül ebéd, és délben szieszta (1-2 óra alvás). Aztán délután meló, 2-3 körül uzsonna fagyival, majd 5-6 ra lezuhanyozva ágyba zuhanok.


Szeretném, hogy mihamarabb kész legyen a kert. :)

2018. júl. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

jah a 6-7 fele tízórai, az már másnap reggel értendő! :)

A felkelés így nem gond 5:30 előtt (ébresztőóra nélkül) :D

2018. júl. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha másnap munka, akkor max 11-ig. Ha nem dolgozom, akkor éjfél-fél egyig.
2018. júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most vizsgára készülök, ezért 10-kor fekszem és 6:30-kor kelek, mert így tudok a legjobban tanulni. Ha nem lenne semmi dolgom, akkor is lefeküdnék legkésőbb éjfélkor, mert inkább nappal szeretek ébren lenni, az egész családom lefekszik este 6-8 körül, én meg nem tudok mit kezdeni magammal egyedül a sötét lakásban egész éjjel..
2018. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
4.30-ig, utána menni kell dolgozni.
2018. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy éjjeli bagoly, általában nyáron is 10-11 között alszok el, de előfordul, hogy már 10 előtt is kidőlök, attól függ, mennyire vagyok fáradt. Viszont én is felébredek éjjel, néha többször is, 2-kor, 4-kor, aztán 6-7 között meg már inkább felkelek, hogy legyen értelme a napnak. Inkább korán fekvős, későn kelős vagyok.
2018. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Este 11 a max. :D


Korán kelős-korán fekvős típus vagyok, reggel pörög az agyam, akkor tudok tanulni, írni, a projekthez dolgozni, stb.


A párom meg pont az ellentétem, ő éjjeli bagoly, akkor van ezernyi ötlete a projektjéhez, nyelvet is akkor tanl a leghatékonyabban, úgyhogy ő hajnali 3-nál előbb ritkán jön el, de hétvégén pl. 5-6-ig is fenn van :D


Mikor ő bejön aludni, én akkortájt MÁR ébredezek.

2018. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!