Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet maradni egy...

Meddig lehet maradni egy lakodalomban a 21 honapos babámal? Nyáron juniusban lessza férjem testvérének az esküvöje, akkor lessz 21hos a fiam mikor menjünk haza? Mi már nem tudunk visszameni mert nincs kire hagyni a picit.

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ameddig bírja...ezt nem tudod így előre, lehet pont akkor lesz rossz napja, azért eléggé kevés alvás jutna neki, ha hajnalban esnétek haza :) Te ismered a gyerkőcöd, mennyire ragaszkodik a napirendjéhez. Pl az én kisfiam (14 hónapos) tuti nem bírná 10-nél tovább, mert alapból 9 körül már alszik. Meg azt is kalkulál be, hogy a nyüzsi, a zene, a sok ember is lefárasztja az embert még nappal is :) Amúgy mi 4 hónapos korában voltuk lagziban, a férjem volt a fotós, így ő fél 10-kor hazakísért minket és visszament. Esetleg ilyet is lehet, hogy valamelyikőtök visszamegy még.
2009. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam hogy mivelhotel és étterem ahol alagzi lessz,veszünk ki egy szobát és ott alhatna a fiam ha elfárad.Szerintetek ez jo ötlet?Csak akkor mior hazamegyünk fel kéne kelteni,nem tudom azt hogy viselné.
2009. máj. 29. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
és otthagyod egyedül a szobában? háát...szerintem nem jó ötlet.
2009. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!