Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23< évesen késő egyetemre...

23< évesen késő egyetemre mennem, lesz valamiféle hátrányom?

Figyelt kérdés

Nagyon parázom, pedig még a ponthatárok se jöttek ki, de beleőrülök a gondolatba, hogy elkéstem, előbb kellett volna mennem.


(Dolgoztam)


2018. júl. 12. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dehogy, nekem is volt 40 éves, de még 55 éves is! 20-30 között pedig előfordul minden korosztály, sokan dolgoznak néhány évet egyetem előtt, vagy külföldön vannak, vagy előbb egy OKJ-t csinálnak, stbstb. Semmi hátrányod nem lesz belőle.
2018. júl. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én 24 évesen kezdtem el és szintén dolgoztam előtte. Nekem is vannak idősebb évfolyamtársaim pedig, nem gondoltam volna hogy lesznek (az egyik a legjobb barátom lett). Amit hátrányként említhetek az a korkülönbségből fakadó gondolkodásbeli különbségek, de ez rendjén is van. Az évfolyamom nagy része 18 évesekből állt, számomra még gyerekesek, így a társaságod nem feltétlen közöttük fogok megtalálni. :)
2018. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is féltem 23 évesen, hogy majd kinéznek emiatt, de aztán volt 27 meg 30 éves csoporttársam is. Aki kinéz emiatt, az nagy iq betyár lehet, óvodás szint. Csak annyit mondasz magabiztosan, hogy: ,,Kicsit dolgoztam érettségi után, míg ki nem találtam, mit akarok tanulni." Ennyi. Mit lehetne ezen lenézni?
2018. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán, hajrá! Nem egy szaktársam volt, aki 30-40 évesen döntötte el, hogy lenni akar valaki.
2018. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!