Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi kap elsőbbséget? Amit...

Mi kap elsőbbséget? Amit szeretnél, vagy ami jó neked?

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet ennyire általánosan válaszolni erre a kérdésre, abszolút kontextusfüggő a dolog. Van, amikor ez, van, amikor az. Sokszor összemosódik a kettő, nem mindig tudja az ember szétválasztani, hogy valami valóban jó-e neki, vagy csak szeretné, illetve ami jó neki, azt tényleg szeretné-e.
2018. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy MOST nem jó nekem, de mégis csinálom, mert tudom, hogy KÉSŐBB jó lesz.
2018. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről a kérdésről a munkatéma jutott eszembe. Dolgozom, mert sok mindenre vágyom. Viszont ha nem érzem magam jól egy helyen, váltok, és olyankor az az elsődleges, hogy jobban érezzem magam az új helyen, még ha a fizuból lassabban is fogok haladni a céljaim felé.

Sajna ilyen vagyok, nem szeretek hosszútávon tűrni.

2018. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!