Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszút állnátok azon, aki...

Bosszút állnátok azon, aki annyira tönkretett titeket, hogy miatta ment tönkre az egész életetek, miatta nem mentem egyetemre, és miatta kellett pszichológushoz, dokikhoz mászkálni? És majdnem miatta lettem öngyilkos?

Figyelt kérdés

Bosszút tudok állni rajta,vagy egyszerűen megpróbálom elfelejteni örökre. Bár az utóbbi igen nehéznek bizonyul,mivel olyanokat tett velem,ami egy életre nyomott hagyott bennem.

Sosem voltam olyan,aki valaha is ártott volna másoknak,de még életemben nem haragudtam ennyire senkire.



2018. júl. 13. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Még szép.
2018. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
T/2-ben kezded a mondatot és E/1-ben fejezed be? Szerinted ez így rendben van? Komoly problémák vannak egyes emberek értelmi képességeivel.
2018. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Írd már le, mit tett! Rálépett a kislábujjadra, vagy mi van?
2018. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megerőszakolt. Bocs,hogy nem figyeltem a fogalmazásra. Bocs hogy élek..
2018. júl. 13. 16:39
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Sok kötekedő ember jar ide,mint a 2-es azaz 67%-os. Az én kérdésem alatt is kötekedni szokott.
2018. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Ha ez igaz, akkor ez egy sajnálatos tény.


"miatta nem mentem egyetemre"

Igen sok nő -saját maga helyett- másokban keresi az okot az elcseszett életéért!

2018. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%
Feljelentetted? Annál több “bosszú” nem kell.
2018. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Ekkor minimum feljelentés kellett volna történjen.

Bár sajnállak (tényleg, borzasztó lehetett), emiatt miért nem tudtál egyetemre menni?

Amúgy milyen bosszúban gondolkozol, vagy elméleti?

Nyilván, aki az egész életemet tönkretette, azt megbosszulnám, de nem mindegy, hogy hogyan.

2018. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
ki kell herélni, az elég lesz
2018. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

A bosszú és az igazságszolgáltatás között van különbség...


Ha valóban ilyen szörnyűséget tett veled, jogos, hogy elvárod azt, hogy megkapja a büntetését. (nem tudom feljelenthetted e stb.) Ha pedig azt látod, hogy ez megtörtént talán ad valamennyi "megnyugvásérzetet".


A bosszúval az a baj, hogy nem biztos, hogy megkönnyebbülést hoz neked. A klasszikus érzelmi bosszúnál nincs határ, ergo bármit teszel vele nem fogod "elégnek" érezni, ráadásul ha valami drasztikusat lépsz (fizikailag ártasz az illetőnek) még a saját bűntudatoddal esetleg társadalmi következményekkel is szembe kell nézned. Pszichológussal nem beszélgettél erről?


Így leírva nekem úgy tűnik ez nem egy mostani eset. Szerintem ahelyett, hogy rá a múltra és bosszúra koncentrálsz próbálj a saját gyógyulásodra fókuszálni. Valósítsd meg azokat a dolgokat amit úgy érzel miatta hagytál ki (pl. egyetem) érj el sikereket, hogy egy nap azt érezd, hogy annak ellenére amit ő tett te mégis boldog vagy.

2018. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!