Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, hogy 22 évesen...

Mennyire gáz, hogy 22 évesen fogalmam sincs, hogy mit akarok az élettől?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkanélküli vagyok önhibámon kívül (átvertek egy tanfolyammal), és depressziós vagyok, pánikbeteg. Szeptembertől levlezőn egyetemista leszek, de nem igazán várom.... meg jelenleg semmi se mozgat, semmi se érdekel. Üresek a napjaim és szorongásaim vannak keményen.


Szeretnék kitörni ebből az állapotból, pszichológushoz is járok már, de semmi se javul. És nem tudom, hogy hol leszek 5, vagy 10 év múlva.

Mit tegyek? Gáz a helyzetem?


2018. júl. 13. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Gáz de nem baj. Oly sok embernek volt már gáz. Gondolj arra, hogy túlélted ami bántott. Gondolj arra, ha jelentéktelennek és bénának érzed magad, vagy elhagyottnak, kicsinek, főleg ha nem ma kezdődött hogy régóta gyötör a jelentéktelenség mégsem haltál meg. És ezentúl akkor túléled a dínók kipusztulását is. Ismerem az érzést, azt érzed nem vagy semmi de egyszer vége lesz, erősebben állsz majd fel és egyszer majd valami leszel.
2018. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem különösebben. Sokan vannak ezzel így ebben a korban.
2018. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!