Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori, hogy srácoka...

Mennyire gyakori, hogy srácokat támadnak meg?

Figyelt kérdés
Arról sajnos bőven hallani, hogy nőket megtámadnak az utcán, de szerintem ennek jelentős része inkább nemi erőszak. De például pénzért srácokat is megtámadnak az utcán? Általában milyen módszerrel? Simán pl. kikapják a kezéből vagy zsebéből a telefont és elfutnak, vagy azért keményebb módszereket is bevetnek? Vagy lehetőségem lenne azért, hogy pl. ha meg akarnak verni akkor megvédjem magam?

2018. júl. 13. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Este vonaton utaztam, alig voltak a kocsiban. Telefon nálam, laptop, cuccok. Elhaladtam egy 'kisebbségi banda' mellett, mondom direkt továbbmegyek inkább. Hát, ők jöttek utánam. Igazából, önvédelemből én is bárkivel kiállok, ütni, rugdosni, köpködni én is tudok, bár nem 1 a 4 ellen. Szégyen, nem szégyen, elkezdtem futni, egyik utánam, és a szerencse velem volt. Utolsó kocsiban két testépítő srác, full izom, jó termet, ott voltak, szépen elém álltak, a kis banda meg picit eltántorodott, következő állomáson le is szálltak. Szóval azoknak a srácoknak nagy respect, szépen megköszöntem, dumálgattak velem, míg megnyugodtam, aztán igazából ennyi. :D Bármikor megtámadnak fiúkat is.
2018. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szórakozásból is megverhetnek az utcán, nem egy ilyen esetről hallottam már. Ha többen vannak és egyedül vagy tehát például nem kell megvédened a csajodat akkor a futás sem szégyen egyáltalán a saját túlélésed érdekében.
2018. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha végképp nincs más lehetőség a legvégső esetben érdemes csak testi harcba bonyolódni szerintem és önvédelemből a gyenge pontokra rámenni, mint a nyak, szegycsont, szemek, térd, ilyenek.
2018. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy mennyire gyakori, de előfordul es a legtöbb esetben, jobb kitérni, vagy elfutni. Mert többnyire, úgy szokott ez történni, mint az 1- es hozzászóló esetében. Neki szeeencséje volt.
2018. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lepontozni, amikor egyszerűen csak elmondtam a történetem? Hogy ilyen is létezik? Kajak nem értem...
2018. júl. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!