Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi veszi rá ezeket a fiatal...

Mi veszi rá ezeket a fiatal srácokat, hogy kisminkeljék magukat?

2016. dec. 13. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Divat, média, reklámok, 21. századi énekesek és követendő példaképek.

Az is lehet, hogy poén videó, nem néztem meg.

2016. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnt nekem, hogy poén.
2016. dec. 13. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Akkor talán olvasd el az első mondatomat és kiderül, hogy mi minden merült fel még bennem.
2016. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyet meg nem lattam.. eloszor en is azt hittem, hogy vicc/parodia, de amint folytattam a video nezeset azt erzekeltem, hogy ok tenyleg komolyan gondolhatjak.

Olvastam kommenteket, nem egy olyan kommentet talaltam, ami igy szolt "ugy irigyellek titeket, hogy ezt csinalhatjatok. Amikor en ennyi idos voltam, mint ti most, akkor bezarkoztam a szobamba, es anyukam sminkjevel ugyanezt csinaltam titokban".

Tehat vallszinuleg gyakoribb ez a dolog, mint mi gondolnank, csak nem mindenki vallalja fel.

Masoknak nem artanak vele, ugyhogy engem nem zavar.

2016. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt is olvasom a többi videójuk alatt, hogy ők egy pár.
2016. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez tényleg komoly!

Egyre több kisfiú viselkedik lányosan, sminkelgetik magukat. Ez most a divat, ez a trend.

Tudok olyan anyukáról, aki a fiának vesz sminkes dolgokat, hogya használja a fiú.

2016. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az a legfurcsabb, hogy ennyire fiatal fiuk csinaljak. Mar koztudott es nagyjabol elfogadott, ha heteroszexualis es/vagy transzexualis ferfiak sminkelik magukat es noi ruhat hordanak, de ok hany evesek a videoban? 12?
2016. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!