Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó érzés ha valaki...

Miért jó érzés ha valaki vagdossa magát?

Figyelt kérdés

egyáltalán mi okozza ezt az érzést, miért érzi azt az ember, hogy felszabadultabb és, hogy végre önmaga lehet?


kérlek, valaki segítsen valami értelmes válasszal.


2018. júl. 14. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
"a fizikai fájdalommal akarja elterelni a figyelmét a lelki fájdalomról" -vagy valami ilyesmi van a hátterében.
2018. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az normális ha én is csinálom, de nem tudom miért?
2018. júl. 14. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2018. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2018. júl. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Az elso leirta. Lelki problemak vannak mogotte amit egy masik fajdalmasabb dologgal ellensulyoz. Bar amikor en voltam tini (es pont elottem kezdodott ez a vagdosas divat) nem igy oldottuk meg a gondjainkat... ez nekem a gyorsabb es konnyebb egyben pedig a pokolba vezeto ut is... nagyon gaz! Kesobb ha meg felnotte valas problematikajaval es egyeb gondolkkal kuzdesz a droggot fordulsz? Mert ha most nem tanulod meg kezelni az ilyen belso konfliktusokat es kulso (erezhetoen nem felemelo) dolgokhoz nyulsz, az milyen fejlodesi vagy problemakezelesi mintat ad neked? Lesz kesobb tapasztalatod abban, hogy rossz vagy krizis helyzetben hogy hozd visza magad az origora anelkul hogy barmi kulso dologhoz nyulnal? Mert igy nem... es ha mar egyre “lejjebb” sullyedsz sokkal melyebb es sulyosabb onertekelesi gondjaid lesznek, ami rengeteg egyeb betegseget is okozhat kesobb ha a drog meg a vagdosas es meg kitudja mi nem tesz tonkre.

Azt tanacsolom tanuld meg megtanulnod magad LENYUGTATNI, jokedvu derusse valni. Ezt ma mar sehol nem tanitjak hogy kell, de konyvekbol, elodeink bolcsessegeibol sokat lehet tanulni ;).

2018. júl. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy egészséges lelkületű ember nem tudja megérteni, ne akarj belemászni egy beteg ember fejébe. És ne is ítéld el őket, hisz nem tudod mi zajlik le bennük.
2018. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!