Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ami drága,...

Miért van az, hogy ami drága, azt nem tudom élvezni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fizikai kínt érzek olyankor. Elég jól keresek, nem a pénz kifizetése a gond. Sőt akkor is ez van, ha más fizeti.
2018. júl. 15. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nem is engedem, hogy drága cuccokat vegyenek, vagy vegyek. Bár én annyira nem engedhetem el magam, de ha mégis inkább az olcsóbbat választom, mert:

- a pénz fogalmához nagyon negatív érzéseket társítok

- egyszerűen nem olyan fontosak számomra az adott tárgyak, hogy sokat költsek rá.

Ha valami árával adományozok, akkor meg szoktam venni, de amúgy teljesen jó nekem az olcsóbb is.

2018. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én "fizikai kínt" ugyan nem érzek ettől, de én is beérem az olcsóbbal. Attól meg meg ideges tudok lenni, amikor valaki "márka- mániás" és lehet, hogy kicsit gonosz vagyok, de röhögni tudnék, amikor valaki sír- rí, hogy a csillagászati aron vásárolt "akarmije", sz*rt sem ér.
2018. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!