Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszatetsző, ha egy szegény...

Visszatetsző, ha egy szegény lánynak drága telefonja (Iphone) van?

Figyelt kérdés

A szegényt úgy értem, hogy önálló egyetemista, vagy pályakezdő dolgozó, tehát akinek még eleve nem lehet magas jövedelme, nem mondjuk még a családjával élő fiatal, aki csak magára keres (ha keres).


Visszatetsző, ha a teljes ruhatára nem került annyiba, mint a telefonja?

Vagy ilyesmit úgysem évente vesz az ember, rendben van?


2018. jan. 4. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Kit érdekel,saját magát minősiti. Ha fontosabb neki egy drága telefon,mint a saját ruházkodása,igénytelensége,az az ő baja.
2018. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hol volt szó igénytelenségről?
2018. jan. 4. 15:06
 3/13 anonim válasza:
97%
Ha annak a valakinek minden vágya egy Iphone, akkor egyáltalán nem, hiszen könnyen lehet, hogy a félretett ösztöndíjból vagy az első fizetéséből vette. Az már más kérdés, hogy sosem vennék ilyen telefont, erősen túlárazott szerintem.
2018. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

18 dollárért már lehet venni iphone-t.

Az felszínes ítéleteid helyett inkább ismerd meg azt, akiről véleményt akarsz alkotni.

2018. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem akkora dolog egy iphone, minden második ember kezében az van. Maximum ha X akkor kelt kisebb feltűnést.
2018. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem igen szánalmas, ha valaki számára prioritás évente új telefonnal menőzni, ha közben épp, hogy megteheti, de kinek mi.
2018. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki, hogy évente
2018. jan. 4. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked van ra penzed es hajlando vagy annyi penzt kiadni erte mert teged az boldogit akkor mit erdekel masok velemenye? En pont leszarom kinek milyen telefonja van. Nekem pont iphone-om van de eddig Huawei-em volt. Semmivel nem lettem masabb az emberek szemeben, a barataim tovabbra is ugyanannyira barataim mint voltak es a telefon miatt nem szereztem uj baratokat. Szoval ha teged ez tesz boldogga akkor hajra. En szemely szerint inkabb koltenek jo ruhakra mint telefonra ha en arra raszorulnek de szerencsere nekem mindketto megy egyutt.
2018. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ajándékba kaptam a telefont a páromtól születésnapomra, mert a régim katasztrofálisan merült.

Nem én kértem, és nem is tudtam róla, hogy kapok.


Direkt nem írtam oda az elején ezt, mert látni akartam, mit gondolnak az emberek. Hát, szépeket.

2018. jan. 4. 16:57
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Maximum egy tolvajt érdekelne, engem hidegen hagy kinek milyen telefonja van.
2018. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!