Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az infantilis viselkedési...

Az infantilis viselkedési formákat kilehet kezelni drága pszichológus nélkül? Komolyan kérdem! 25f

Figyelt kérdés
amikról beszélek: Anime mánia, mesecsatorna nézés politika helyett, és ezért nem vagyok sajnos képben és nagyon ciki a kollégáim elött. Ezen kívül utcán pl járda repedés átlépkedés, átugrálás, nagyon ciki, többször rámszoltak, hogy mit is művelek. Videojátékok. többet most nem akarok felsorolni, ez is mutatja hogy mi is a bajom. Ezeket valahogy meglehet szüntetni? Nem vagyok gazdag és nincs pénzem pszichológusra.
2018. febr. 24. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy ezeket egy kis akaraterővel nem lehetne megszüntetni.

Mondjuk politikát nem fontos nézni,talán jobb is,de egyszerűen nem kapcsolsz mesecsatornára és kész,nézz ismeretterjesztő,műszaki,szakmai,stb értelmes videókat.

Legyen komoly hobbid,ami normális irányba terel.

2018. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát kezdetnek keress valami felnőtteknek való animét/rajfzilmet a neten, és ne azt nézd amit a gyerekeknek, vagy max középiskolásoknak "vetítenek". Lépj rá időnként szándékosan a vonalakra, repedésekre, a videojáték játszástól ma már nem számítasz infantilisnek, politikának olvass utána, vagy válasz ki egy-két műsort és híradót amit mindig megnézel, összességében, meg simán próbálkozással, tudatossággal le tudsz szokni bármi ilyesmiről, nem kell hozzá pszichológus. (Sőt, szerintem csak elterelne, az okok keresésével.) 24/F
2018. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá pszichomókus, csak te kellesz hozzá. Szabad nézni mesét, és nem kötelező politikával foglalkozni, inkább az egészséges egyensúlyt próbáld beállítani. Azaz megnézel egy mesét, de egy komolyabb filmet is. Vagy videójátékozol 1 órát, aztán segítesz édesanyádnak és megcsinálod a férfiasabb munkákat a ház körül. Fűnyírás, kocsimosás, wc megszerelése, stb, ezek csak példák. A járdás dolog meg rossz beidegződés, amit vissza lehet fordítani. Eleinte direkt lépj a repedésekre, aztán meg ne azzal foglalkozz, hanem fontosabb dolgokkal. Időbe fog telni, de át tudod alakítani a személyiségedet férfiasabbra.
2018. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha te így jólérzed magad akkor miért akarod elnyomni a személyiséged?? Ez szánalmas.
2018. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért mert a többi ember ( munkatársaim, kollégáim) piszkálnak vele. ÉS már énis érzem hogy ciki, amíg nem piszkáltak nem éreztem.
2018. febr. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!