Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha csak egy bizonyos...

Normális ha csak egy bizonyos arctípus/hajszín tetszik?

Figyelt kérdés

Ha hasonló férfit látok arcra ,hajszínre, aki az én általam kedvelt színészre hasonlít egyszerűen szexuálisan nagyon elkezd vonzani.


Nektek van ennyire ideálotok ha igen ki az?


Ez mennyire normális? Már nagyon régóta így van.



2018. júl. 16. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2018. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
na de ki az az ideál?
2018. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Benicio del Toro
2018. júl. 16. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális nem létezik igazából de általánosnak általános. Rengetegen rajonganak színészekért csak a külsejük vagy az eljátszott karakter miatt, pedig nem is ismerik őket.

Egyébként nekem nincs ilyen konkrét ideálom (hacsak nem a férjem), csak annyi tűnt fel hogy a világos szem és hajszín nem igazán tetszik a férfiakon.

2018. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szokás, ilyen a zsánered. Nem olyan ritka ez.
2018. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nincs ideálom, nagyon sok lányhoz tudnék vonzódni 😃


Viszont én meg belső tulajdonságoknál vagyok válogatós. Hasonlítson is rám, de legyen extrovertáltabb is, szóval tökéleteset sosem találok.


Szerintem normális ha van ideálod, és az is az lesz, ha ez változik, vagy akár meg is szűnik. Meg persze az is, ha megmarad ez az ideálos dolog nálad. Teljesen rendben van szerintem.


Példaképed is van?

2018. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
buktam, annyi szeszre nem futja :)
2018. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Lehet olyan, hogy valakinek van egy konkrét ideálja és csak azt keresi
2018. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!