Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék leszokni erről?...

Hogyan tudnék leszokni erről? 16/F

Figyelt kérdés
Nagyon finnyás vagyok, pedig fiú vagyok, és senki után nem tudok inni..Még családtag után se..Ha mondjuk suliba viszek egy 2l-es ásványvizet, és valaki kér, beleiszik, azután kiis dobom az üveget, és szomjazom egész nap..De viszont ha valaki kér akkor nem akarok neki nemet mondani, mert nem akarok írigy lenni.
2018. júl. 17. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell erről leszokni, ha kér valaki, akkor persze, adsz, de hozzon poharat.

Jézusom, dehogy innék vadidegenek után. Párom, húgom. Nagyon max. Még a saját apám is odafigyel rá, hogy két üveg innivalót vesz, ha megyünk valahova, pedig nem én kérem rá, magától teszi meg.

2018. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudok max tesom/parom, csaladtag utan sem apam/anyam utan nem tudok
2018. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen problémám, nem szoktam magammal innivalót vinni sehova ha meg otthon iszok akkor megvan a saját flakonom aztán abba tartom amit éppen iszok. Mondjuk ettől függetlenül is pont le.., hogy valaki ivott belőle amíg tudom róla, hogy emberi szinten létezik -> valszeg nem fogok elkapni semmi halálosat tőle. :D


26F

2018. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy valami halálosat kapunk el, egyszerűen csak undorodunk ettől. Vagyis én így vagyok vele.:D Én max. apám után bírok inni, de akkor is megtörlöm az üveg száját előtte.

Egyébként nálam is teljesen ugyanez van, nem akarom, hogy megsértődjenek, aztán meg szomjas maradok. Nem tudom mi a megoldás, általában töltök a másik üvegébe(ha kiürült), de már gondolkoztam rajta, hogy én magam viszek poharat, hogy abba töltsek annak, aki kér.

2018. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
Az egyik legjobb módszer a herpesz elkapására, nagyon is normális hogy nem iszol más után.
2018. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát én még akkor is undorodok ha közeli ismerős iszik stb..:D

1x azért mert alapból számomra undorító, másodszor meg valami fertőzést miatt.

Oké, lehet hogy ápolt meg minden, de egy herpeszt simán át tud adni..

Amúgy is hipochonder vagyok, hetekig agyhártyagyulladást képzelek be, szóval szerintem nekem is az lesz a taktikám, hogy viszek magammal "vendég"poharat:D

2018. júl. 17. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez hipochondernek lenni, elég, ha hajlamosabb vagy az ilyen vírusokra. Kamaszként én lazábban kezeltem, és volt olyan barátnőm, aki után MINDIG herpeszes lettem. Neki soha életében nem volt egyszer sem, mert nem volt rá hajlamos.

Már rég megtanultam ezt, hogy nem iszok más után, ha nem muszáj, de én pl. akkor is simán kipattogok, ha melóhelyen a közös villát-bögrét használom (pedig azt ugye mosogatás után szokás...), anyóséknál ugyanez, ott pusztán azért, mert állóvízben mosogat (és szintén nem koszos semmi, amúgy).

Úgyhogy én nem kockáztatok. :)

Párom az egyetlen, aki után eszek-iszok, de tőle csók/puszi útján amúgy is elkapnék mindent, szóval emiatt pont mindegy. :D

2018. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,nins ezzel semmi baj,nem kell erről. leszoknod.
2018. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki meg kér tőled, legalább pohara legyen, ha mar innivalót nem visz magával.
2018. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem iszom mások után, mióta szalagavatón az osztálytársaim után ittam, és mononukleózisos lettem :)
2018. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!